BNP Paribas: załóż darmowe konto i odbierz 420 zł premii
2021-10-01
14 dni do końca

Bank BNP Paribas nie zwalnie tempa! Właśnie wystartował z kolejną promocją swojego flagowego konta. Za otwarcie i aktywne korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie możesz otrzymać aż 420 zł premii w formie e-kodów na Allegro oraz gotówki. To jednak nie wszystko! Sprawdź szczegóły i weź udział w promocji „Jesienny szał” już dzisiaj!

 

Do kogo skierowana jest promocja?

Bank BNP Paribas kieruje swoje promocje tylko do nowych klientów. Sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, by móc skorzystać z najnowszej promocji:

 • od min. 12 miesięcy nie miałeś konta, ani nie byłeś współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku BNP Paribas.

  Jeśli jesteś właścicielem innych produktów w tym banku (np. kredytu czy lokaty), śmiało możesz skorzystać z oferty!

Jaka jest nagroda w promocji?

Nagroda w promocji jest kusząca. Bank BNP Paribas oferuje aż do 420 zł premii. Możesz ją zdobyć w formie gotówki (100 zł), vouchera do Costa Coffee (20 zł) oraz e-kodów, które możesz wykorzystać na Allegro (300 zł). Łączna wysokość nagród jest naprawdę atrakcyjna, a warunki do spełnienia - jak zawsze - banalnie proste. Co należy zrobić, by zyskać bonus?

Otwórz konto BNP Paribas i zgarnij aż 420 zł premii!

 

Jaki produkt trzeba założyć?

Standardowym warunkiem promocji organizowanych przez bank BNP Paribas jest założenie darmowego konta osobistego wraz z kartą i dostępem do bankowości online. Konto jest całkowicie bezpłatne, co jest dużym plusem! Do wyboru są trzy karty. Jeśli zależy Ci na jak najmniejszych opłatach, zdecyduj się na Kartę Otwartą na Dzisiaj. Wystarczy, że dokonasz min. 1 płatności bezgotówkowej kartą w miesiącu, żeby uniknąć opłat za kartę. Kuszące, prawda? Sprawdź pozostałe opłaty!

Sprawdź analizę Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas >


BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie – opłaty za konto

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego,
 • 0 zł opłata za użytkowanie Karty Otwartej na Dzisiaj pod warunkiem wykonania min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę; w przeciwnym razie zapłacisz 3 zł miesięcznie,
 • 0 zł wypłata gotówki z bankomatów banku BNP Paribas oraz Planet Cash w Polsce,
 • 5 zł  wypłata gotówki z bankomatów obcych w Polsce,
 • 0 zł  wypłata gotówki z bankomatów Grupy BNP Paribas za granicą,
 • 0 zł przelewy internetowe,
 • 5 zł – przelewy natychmiastowe.

Jak zdobyć nagrodę w promocji BNP Paribas?

Sprawdź, co należy zrobić, by zgarnąć solidny bonus w promocji „Konto na upały” BNP Paribas.

 1. Do 31 października 2021 roku: złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Ciebie oraz dostępem do bankowości internetowej. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ promocja jest ważna do osiągnięcia limitu 3 000 wniosków. 

 2. Do 15 listopada 2021 roku: podpisz umowę o konto i kartę wraz z dostępem do bankowości online. Nie musisz w tym celu wychodzić z domu. Wystarczy, że potwierdzisz dokumenty indywidualnym kodem SMS lub poprzez aplikację GOmobile. Kartę do konta otrzymasz za pośrednictwem kuriera.

Nie zapomnij nadać PIN-u do karty!Aby otrzymać nagrody od BNP Paribas

Do 30 listopada 2021 roku:

 • wykonaj min. 1 przelew na dowolną kwotę za pomocą bankowości online GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile


Za spełnienie tego warunku otrzymasz premię w wysokości 50 zł na Allegro oraz voucher w kwocie 20 zł do sieci kawiarni Costa Coffee.W grudniu 2021 oraz styczniu 2022 roku:

 • wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł,
 • wykonaj min. 2 transakcje BLIK,
 • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł.


  Za spełnienie tego warunku otrzymasz premię w postaci e-kodu na Allegro o wartości 150 zł oraz 100 zł w gotówce. Nagrody otrzymasz w lutym 2022 roku.

W lutym 2022 roku:

 • wykonaj min. 2 transakcje BLIK,
 • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł.


Za spełnienie tego warunku w marcu 2022 r. otrzymasz premię w postaci e-kodów Allegro o wartości 100 zł!

Skorzystaj z promocji BNP Paribas i odbierz do 420 zł premii! >

 

Jeśli spełnisz warunki promocji, do 23 grudnia otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcją uzupełnienia numeru konta w celu wypłaty premii. Wiadomość otrzymasz z adresu jesiennyszal@bnpparibasplus.pl

Czy warto skorzystać z promocji BNP Paribas?

Promocje organizowane przez bank BNP Paribas są naprawdę świetne. Warunki, które należy spełnić nie należą do najtrudniejszych. Wystarczy, że otworzysz darmowe konto osobiste wraz z kartą, wykonasz płatności bezgotówkowe, zapewnisz odpowiednie wpływy na rachunek i zrobisz przelewy środków. W zamian otrzymasz aż do 420 zł premii. Skorzystasz z promocji? :)

Promocja w skrócie

Czas trwania
do 1 listopada 2021

Bonus
100 zł w gotówce + 300 zł na Allegro + 20 zł do Costa Coffee

Uczestnik
osoba, która od min. 12 miesięcy nie miała konta w banku BNP Paribas

Warunki
otwarcie Konta Otwartego na Ciebie, wykonanie przelewów online, płatności bezgotówkowych oraz zapewnienie wpływów na konto

Skorzystaj z promocji »

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera