BNP Paribas: załóż darmowe konto i odbierz 350 zł premii
2021-07-15
ostatni dzień promocji

Bank BNP Paribas nie zwalnie tempa! Właśnie wystartował z kolejną promocją swojego flagowego konta. Za otwarcie i aktywne korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie możesz otrzymać aż 350 zł premii w formie gotówki. Wysokość Twojej nagrody będzie uzależniona od... temperatury powietrza! O co chodzi? Sprawdź szczegóły i weź udział w promocji „Konto na upały” już dzisiaj!

 

Do kogo skierowana jest promocja?

Bank BNP Paribas kieruje swoje promocje tylko do nowych klientów. Sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, by móc skorzystać z najnowszej promocji:

 • od min. 12 miesięcy nie miałeś konta, ani nie byłeś współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku BNP Paribas.

  Jeśli jesteś właścicielem innych produktów w tym banku (np. kredytu czy lokaty), śmiało możesz skorzystać z oferty!

Jaka jest nagroda w promocji?

Nagroda w promocji jest kusząca. Bank BNP Paribas oferuje aż do 350 zł premii pieniężnej. Od czego będzie zależeć wysokość nagrody? Od... pogody! Za otwarcie konta i spełnienie warunków aktywności dostaniesz tyle, ile wyniesie najwyższa temperatura w lipcu w Polsce pomnożona przez 10!  Dobra wiadomość jest taka, że obecny lipcowy rekord wynosi 34,3°C, co przełoży się na premię w wysokości 343 zł. Wow, brzmi nieźle, prawda? Sprawdź, co musisz zrobić, by zgarnąć dodatkowe środki.

Otwórz konto BNP Paribas i zgarnij aż 350 zł premii!

 

Jaki produkt trzeba założyć?

Standardowym warunkiem promocji organizowanych przez bank BNP Paribas jest założenie darmowego konta osobistego wraz z kartą i dostępem do bankowości online. Konto jest całkowicie bezpłatne, co jest dużym plusem! Do wyboru są trzy karty. Jeśli zależy Ci na jak najmniejszych opłatach, zdecyduj się na Kartę Otwartą na Dzisiaj. Wystarczy, że dokonasz min. 1 płatności bezgotówkowej kartą w miesiącu, żeby uniknąć opłat za kartę. Kuszące, prawda? Sprawdź pozostałe opłaty!

Sprawdź analizę Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas >


BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie – opłaty za konto

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego,
 • 0 zł opłata za użytkowanie Karty Otwartej na Dzisiaj pod warunkiem wykonania min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę; w przeciwnym razie zapłacisz 3 zł miesięcznie,
 • 0 zł wypłata gotówki z bankomatów banku BNP Paribas oraz Planet Cash w Polsce,
 • 5 zł  wypłata gotówki z bankomatów obcych w Polsce,
 • 0 zł  wypłata gotówki z bankomatów Grupy BNP Paribas za granicą,
 • 0 zł przelewy internetowe,
 • 5 zł – przelewy natychmiastowe.

Jak zdobyć nagrodę w promocji BNP Paribas?

Sprawdź, co należy zrobić, by zgarnąć solidny bonus w promocji „Konto na upały” BNP Paribas.

 1. Do 31 lipca 2021 roku: złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Ciebie oraz dostępem do bankowości internetowej. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ promocja jest ważna do osiągnięcia limitu 3 000 wniosków. 

 2. Do 14 sierpnia 2021 roku: podpisz umowę o konto i kartę wraz z dostępem do bankowości online. Nie musisz w tym celu wychodzić z domu. Wystarczy, że potwierdzisz dokumenty indywidualnym kodem SMS lub poprzez aplikację GOmobile. Kartę do konta otrzymasz za pośrednictwem kuriera.

Nie zapomnij nadać PIN-u do karty!Aby otrzymać nagrody od BNP Paribas

W sierpniu 2021 roku:

 • zrób min. 2 przelewy internetowe za pomocą GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile,
 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł,
 • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł,
 • wykonaj min. 2 transakcje płatnicze za pomocą Apple Pay lub Google Pay.


Za spełnienie tego warunku otrzymasz premię w wysokości maks. 350 zł. Zostanie ona wpłacona na Twoje konto osobiste we wrześniu 2021 r. Wysokość premii jest uzależniona od maksymalnej temperatury powietrza w lipcu w Polsce. Dobra wiadomość jest taka, że obecny lipcowy rekord wynosi 34,3°C, co daje 343 zł premii!Skorzystaj z promocji BNP Paribas i odbierz do 350 zł premii! >

 
Jeśli spełnisz warunki promocji, do 20 września otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcją uzupełnienia numeru konta w celu wypłaty premii. Wiadomość otrzymasz z adresu kontonaupaly@bnpparibasplus.pl

Czy warto skorzystać z promocji BNP Paribas?

Promocje organizowane przez bank BNP Paribas są naprawdę świetne. Warunki, które należy spełnić nie należą do najtrudniejszych. Wystarczy, że otworzysz darmowe konto osobiste wraz z kartą, wykonasz płatności bezgotówkowe, zapewnisz odpowiednie wpływy na rachunek i zrobisz przelewy środków. W zamian otrzymasz aż do 350 zł premii. Skorzystasz z promocji „Konto na upały”? :)

Promocja w skrócie

Czas trwania
do 1 sierpnia 2021

Bonus
350 zł w gotówce

Uczestnik
osoba, która od min. 12 miesięcy nie miała konta w banku BNP Paribas

Warunki
otwarcie Konta Otwartego na Ciebie, wykonanie przelewów online, płatności bezgotówkowych oraz zapewnienie wpływów na konto

Skorzystaj z promocji »

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera