Konto 360 Millennium premia
2019-12-20
Zakończona
Źródło: strona promocji

 

Jeśli szukasz konta, które jest darmowe i ma wiele ciekawych funkcjonalności, to doskonale trafiłeś! Bank Millennium oferuje aż 200 zł premii za założenie promocyjnego Konta 360°. Kuszące? Sprawdź szczegóły promocji.


Promocja Banku Millennium w skrócie:

 • przeznaczona dla nowych klientów banku,
 • warunek otwarcia konta osobistego Konto 360°,
 • do zdobycia premia pieniężna w wysokości 200 zł,
 • ważna do 28 stycznia 2020 roku.

Do kogo skierowana jest promocja?


Bank Millennium nagradza tylko nowych klientów. Weź udział w promocji, jeśli spełniasz poniższe wymagania:

 • nie jesteś właścicielem żadnego produktu Banku Millennium, tzn. konta, karty, kredytu itp.,
 • nie jesteś współwłaścicielem, poręczycielem kredytu, pełnomocnikiem, opiekunem ani kuratorem produktu tego banku,
 • nie brałeś udziału w poprzednich edycjach promocji Konta 360° ani Konta 360° Student.


Jaka jest nagroda w promocji?


Nagrodą jest premia pieniężna w wysokości 200 zł! Warunkiem jest otwarcie konta osobistego i spełnienie warunków promocji, które opiszę poniżej. Bonus zostanie wypłacony na konto, dlatego nie możesz zamknąć rachunku przed odebraniem nagrody.

 

 

Jaki produkt trzeba założyć?


Warunkiem jest wnioskowanie o konto osobiste. W ofercie banku znajduje się świetny produkt, a mianowicie Konto 360°. Jeśli masz od 18 do 26 lat, otrzymasz jeszcze lepsze warunki prowadzenia rachunku. Wówczas wnioskuj o Konto 360° Student.

 

Konto 360° – opłaty za konto


Konto 360° Student: przeznaczone dla osób od 18 do 26 roku życia. Karta do konta będzie darmowa, jeśli min. 1 raz w miesiącu zapłacisz bezgotówkowo za zakupy – BLIK-iem lub debetówką. A jak wyglądają opłaty za Konto 360°?

 • 0 zł – otwarcie konta,
 • 0/ 8 zł – prowadzenie konta; nic nie zapłacisz, jeśli miesięczna suma wpływów na konto wyniesie łącznie min. 1 000 zł oraz wykonasz min. jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK-iem,
 • 0/ 7 zł – opłata za kartę; nic nie zapłacisz, jeśli miesięczna suma wpływów na konto wyniesie łącznie min. 1 000 zł oraz wykonasz min. jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK-iem,
  Korzystanie z karty jest darmowe przez pierwsze 2 miesiące od otwarcia konta.
 • 0 zł – przelewy internetowe,
 • 0 zł – wypłaty z bankomatów Banku Millennium,
 • 0/ 1 zł – wypłaty z bankomatów Planet Cash, jeśli miesięczna suma wpływów na konto wyniesie łącznie min. 1 000 zł oraz wykonasz min. jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK-iem/ w przypadku niespełnienia warunku,
 • 0/ 5 zł – wypłaty z bankomatów obcych, jeśli miesięczna suma wpływów na konto wyniesie łącznie min. 1 000 zł oraz wykonasz min. jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK-iem/ w przypadku niespełnienia warunku.

 

Jak zdobyć nagrodę w promocji Banku Millennium?

 

Zdradzę Ci sekret – warunki, jakie należy spełnić są naprawdę proste!

 1. Złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student. Możesz to zrobić do 28 stycznia 2020 roku
  Pamiętaj, by zaakceptować regulamin oraz zgody marketingowe!

 2. Podpisz umowę o konto. Możesz to zrobić osobiście w oddziale albo za pośrednictwem kuriera. Zrób to najpóźniej do 31 stycznia 2020 roku.

 3. Pobierz aplikację mobilną Banku MillenniumMasz na to czas do 30 kwietnia 2020 roku. Radzę Ci zrobić to szybciej, byś po prostu o tym nie zapomniał.


Korzystaj z konta i spełnij warunki banku. Wykonaj wszystko krok po kroku:

 • luty 2020 roku: zapewnij wpływy na konto o łącznej kwocie 1 000 zł i min. 1 raz zapłać kartą lub BLIK-iem na dowolną kwotę,
 • marzec 2020 roku: zapewnij wpływy na konto o łącznej kwocie 1 000 zł i min. 1 raz zapłać kartą lub BLIK-iem na dowolną kwotę,
 • kwiecień 2020 roku: zapewnij wpływy na konto o łącznej kwocie 1 000 zł i min. 1 raz zapłać kartą lub BLIK-iem na dowolną kwotę.


Spełniając warunki promocji, spełnisz również warunki bezpłatności konta – nic nie zapłacisz za konto, kartę i wypłaty z bankomatów obcych :) Możesz więc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz aż 200 zł premii! Bonus zostanie wypłacony do 29 maja 2020 roku.


Czy warto skorzystać z promocji Banku Millennium?


Zdecydowanie – możesz założyć świetne konto osobiste, a dodatkowo zyskać aż 200 zł premii. Czy nie brzmi to wspaniale? Warto dodać, że Bank Millennium ma świetną aplikację mobilną i bankowość internetową, co pozwoli Ci na przyjemne bankowanie. Powodzenia!

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera