mBank: do 300 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe! mKonto Intensive
2020-07-13
28 dni do końca

Dużo płacisz kartą lub BLIK-iem? Koniecznie sprawdź promocję przygotowaną przez mBank! Otwierając mKonto Intensive, możesz zgarnąć nawet 300 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe! Przyjrzyj się szczegółom oferty.


Promocja
mBanku w skrócie:

 • przeznaczona dla nowych klientów banku,
 • warunek: założenie mKonta Intensive,
 • nagroda: do 300 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe,
 • ważna do 31 sierpnia 2020 roku.

 

Do kogo skierowana jest promocja?

 Do promocji mBanku mKonto Intensive z premią – III edycja możesz przystąpić, jeśli:

 • jesteś nowym klientem banku, tzn. od 1 stycznia 2017 roku nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego oraz/ lub oszczędnościowego w mBanku (rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017),
 • jesteś osobą pełnoletnią.

Odbierz 300 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe z mKonta Intensive!


Jaka jest nagroda w promocji?

Bank będzie premiował Twoje płatności bezgotówkowe kartą do konta lub BLIK-iem. Niestety, płacić trzeba sporo, ponieważ łączna kwota comiesięcznych wydatków musi wynieść min. 2 500 zł. W zamian możesz jednak otrzymać całkiem niezłą sumkę – 300 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe! Premia będzie wypłacana przez pół roku, po 50 zł miesięcznie, za każdy miesiąc, w którym uda Ci się spełnić warunek promocji. Brzmi nieźle? Sprawdź szczegóły! 

 

Jaki produkt trzeba założyć?

By wziąć udział w promocji, jesteś zobowiązany otworzyć jeden z rachunków osobistych oferowanych przez mBank, a mianowicie mKonto Intensive. Jest to produkt, który wyróżnia się na tle pozostałych, zwykłych kont. Przede wszystkim jego posiadacz zyskuje nielimitowane, darmowe wypłaty z bankomatów, 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe w miesiącu, atrakcyjne warunki produktów kredytowych, dostęp do karty kredytowej World Mastercard Intensive oraz karty wielowalutowej Visa Świat Intensive. Dzięki karcie wielowalutowej, możesz korzystać z ponad 180 walut bez prowizji! Poza tym zyskasz dostęp do płatności BLIK, Apple Pay, Google Pay, wsparcie asystenta Concierge oraz priorytetową obsługę na mLinii. Brzmi kusząco? Przyjrzyj się opłatom za ten rachunek.

 

eKonto osobiste mBanku – opłaty za konto

 • 0 zł – opłata za otwarcie rachunku,
 • 0 zł – opłata za prowadzenie konta, jeśli co miesiąc zapewnisz wpływy na konto w kwocie min. 7 000 zł lub ulokujesz na depozytach i inwestycjach w mBanku min. 100 000 zł; w przeciwnym razie opłata za konto wynosi aż 49,50 zł miesięcznie!!!
 • 0 zł – wydanie karty do konta,
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę Visa Intensive oraz Mastercard Intensive,
 • 10 zł – miesięczna opłata za kartę wielowalutową Visa Świat Intensive; za użytkowanie karty zapłacisz 0 zł przez pierwsze pół roku od jej wydania,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów za granicą za pomocą karty Visa Świat Intensive,
 • 2% wartości transakcji – wypłata w euro z bankomatów za granicą za pomocą karty Mastercard Intensive; 3% w przypadku pozostałych walut,
 • 5,99% wartości transakcji – wypłata z bankomatów za granicą za pomocą karty Visa Intensive
 • 0/ 5 zł – przelewy natychmiastowe; pierwsze 3 przelewy w miesiącu są za 0 zł,
 • 0 zł – przelewy internetowe.


Jak zdobyć nagrodę w promocji mBanku?

Warunki promocji mBanku nie są skomplikowane. Sprawdź, jakie kroki należy wykonać, by otrzymać bonus!

 1. Do 31 sierpnia 2020 roku: otwórz mKonto Intensive z kartą debetową korzystając z tego wniosku.
  Wybierz preferowaną kartę do konta i nie zapomnij zaznaczyć zgód marketingowych! Podpisz umowę o konto i kartę: możesz to zrobić np. za pośrednictwem kuriera.

 2. Przez 6 kolejnych miesięcy po miesiącu, w którym otworzyłeś konto: płać intensywnie kartą do konta lub BLIK-iem na łączną kwotę min. 2 500 zł miesięcznie.

  Pod uwagę będą brane tylko transakcje dokonane w sklepach stacjonarnych.

 

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki banku, tzn. dokonasz płatności bezgotówkowych na kwotę min. 2 500 zł, otrzymasz na swoje konto zwrot w wysokości 50 zł. Łącznie możesz więc otrzymać 300 zł zwrotu!

Odbierz 300 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe!


Przykładowo:

Otwórz swoje konto 20 lipca 2020 roku. W sierpniu 2020 roku zapłać za zakupy stacjonarne kartą do konta lub BLIK-iem na łączną kwotę 2 500 zł. Zwrot za sierpień otrzymasz do końca września. Powtórz tę czynność we wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu 2020 oraz styczniu 2021 roku. Zwroty w wysokości 50 zł za wykonane transakcje będą się znajdowały na Twoim mKoncie Intensive najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunek promocji.

 

Czy warto skorzystać z promocji eKonta osobistego?


mKonto Intensive to zdecydowanie rachunek dla osób bardziej wymagających. Wraz z kontem możesz zyskać szereg funkcjonalności i udogodnień, które przydadzą się podczas zagranicznych wakacji czy podróży służbowej. By konto było darmowe, trzeba je zasilić kwotą min. 7 000 zł miesięcznie. Również warunki promocji są nie do spełnienia przez wszystkich klientów, bowiem co miesiąc należy płacić kartą lub BLIK-iem na kwotę min. 2 500 zł. Jeśli jednak wiesz, że dasz radę, skorzystaj z promocji i zgarnij dodatkowe 300 zł. Powodzenia!

 

Ważne dokumenty

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera