mBank: 3 lata Empik Premium za darmo z mKontem Intensive!
2020-09-14
Zakończona

Dużo płacisz kartą lub BLIK-iem? Koniecznie sprawdź promocję przygotowaną przez mBank! Otwierając mKonto Intensive, możesz zyskać 3 lata subskrypcji Empik Premium całkowicie za darmo! Przyjrzyj się szczegółom oferty.


Promocja
mBanku w skrócie:

 • przeznaczona dla nowych klientów banku,
 • warunek: założenie mKonta Intensive,
 • nagroda: 3 lata darmowej subskrypcji Empik Premium,
 • ważna do 30 września 2020 roku.

 

Do kogo skierowana jest promocja?

 Do promocji mBanku mKonto Intensive z Empik Premium możesz przystąpić, jeśli:

 • jesteś nowym klientem banku, tzn. od 1 stycznia 2017 roku nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego oraz/ lub oszczędnościowego w mBanku (rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017),
 • jesteś osobą pełnoletnią.

Odbierz 300 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe z mKonta Intensive!


Jaka jest nagroda w promocji?

Bank będzie premiował Twoje płatności bezgotówkowe kartą do konta lub BLIK-iem. Niestety, płacić trzeba sporo, ponieważ łączna kwota comiesięcznych wydatków musi wynieść min. 2 000 zł. W zamian możesz jednak otrzymać całkiem niezłą nagrodę – 3 lata darmowej subskrypcji Empik Premium! Czym jest Empik Premium? Jego posiadacze otrzymują bezpłatną dostawę zamówieć ze strony empik.com (powyżej 40 zł), stałą zniżkę równą 15% podczas zakupów stacjonarnych, do 20% zniżki podczas zakupów online, 3% cashbacku za zakupy, 20% zniżki w Empik Foto, 50 odbitek zdjęć za 1 zł, do 20% zniżki w kinach Helios oraz dostęp do ponad 13 000 audiobuków, podcastów i ebooków. Brzmi nieźle? Sprawdź szczegóły! 

 

Jaki produkt trzeba założyć?

By wziąć udział w promocji, jesteś zobowiązany otworzyć jeden z rachunków osobistych oferowanych przez mBank, a mianowicie mKonto Intensive. Jest to produkt, który wyróżnia się na tle pozostałych, zwykłych kont. Przede wszystkim jego posiadacz zyskuje nielimitowane, darmowe wypłaty z bankomatów, 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe w miesiącu, atrakcyjne warunki produktów kredytowych, dostęp do karty kredytowej World Mastercard Intensive oraz karty wielowalutowej Visa Świat Intensive. Dzięki karcie wielowalutowej, możesz korzystać z ponad 180 walut bez prowizji! Poza tym zyskasz dostęp do płatności BLIK, Apple Pay, Google Pay, wsparcie asystenta Concierge oraz priorytetową obsługę na mLinii. Brzmi kusząco? Przyjrzyj się opłatom za ten rachunek.

 

eKonto osobiste mBanku – opłaty za konto

 • 0 zł – opłata za otwarcie rachunku,
 • 0 zł – opłata za prowadzenie konta, jeśli co miesiąc zapewnisz wpływy na konto w kwocie min. 7 000 zł lub ulokujesz na depozytach i inwestycjach w mBanku min. 100 000 zł; w przeciwnym razie opłata za konto wynosi aż 49,50 zł miesięcznie!!!
 • 0 zł – wydanie karty do konta,
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę Visa Intensive oraz Mastercard Intensive,
 • 10 zł – miesięczna opłata za kartę wielowalutową Visa Świat Intensive; za użytkowanie karty zapłacisz 0 zł przez pierwsze pół roku od jej wydania,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów za granicą za pomocą karty Visa Świat Intensive,
 • 2% wartości transakcji – wypłata w euro z bankomatów za granicą za pomocą karty Mastercard Intensive; 3% w przypadku pozostałych walut,
 • 5,99% wartości transakcji – wypłata z bankomatów za granicą za pomocą karty Visa Intensive
 • 0/ 5 zł – przelewy natychmiastowe; pierwsze 3 przelewy w miesiącu są za 0 zł,
 • 0 zł – przelewy internetowe.


Jak zdobyć nagrodę w promocji mBanku?

Warunki promocji mBanku nie są skomplikowane. Sprawdź, jakie kroki należy wykonać, by otrzymać bonus!

 1. Do 30 września 2020 roku: otwórz mKonto Intensive z kartą debetową korzystając z tego wniosku.
  Wybierz preferowaną kartę do konta i nie zapomnij zaznaczyć zgód marketingowych! Podpisz umowę o konto i kartę: możesz to zrobić np. za pośrednictwem kuriera.

 2. W ciągu 7 dni od otwarcia konta: zasil rachunek kwotą w wysokości min. 7 000 zł.

  W zamian otrzymasz kod na półroczną subskrypcję Empik Premium! Możesz go zrealizować na stronie empik.com.

 3. Przez 5 kolejnych miesięcy po miesiącu, w którym otworzyłeś konto: płać intensywnie kartą do konta, BLIK-iem, dokonuj transakcji na łączną kwotę min. 2 000 zł miesięcznie.

  W zamian otrzymasz kod na 2,5-letnią subskrypcję Empik Premium! Możesz go zrealizować na stronie empik.com.

 

Odbierz 3 lata darmowego dostępu do Empik Premium!


Przykładowo:

Otwórz swoje konto 20 września 2020 roku. Do 27 września 2020 roku zasil je kwotą min. 7 000 zł. Otrzymasz kod na półroczną subskrypcję. W kolejnych miesiącach, tj. w październiku, listopadzie, grudniu, styczniu i lutym dokonaj transakcji na kwotę min. 2 000 zł miesięcznie. W marcu 2021 roku otrzymasz kod na 2,5-roczny dostęp do Empik Premium.

 

Czy warto skorzystać z promocji eKonta osobistego?


mKonto Intensive to zdecydowanie rachunek dla osób bardziej wymagających. Wraz z kontem możesz zyskać szereg funkcjonalności i udogodnień, które przydadzą się podczas zagranicznych wakacji czy podróży służbowej. By konto było darmowe, trzeba je zasilić kwotą min. 7 000 zł miesięcznie. Również warunki promocji są nie do spełnienia przez wszystkich klientów, bowiem co miesiąc należy wykonywać transakcje na kwotę min. 2 000 zł, a w pierwszym miesiącu zasilić rachunek kwotą min. 7 000 zł. Jeśli jednak wiesz, że dasz radę, skorzystaj z promocji i zgarnij dostęp do Empik Premium. Powodzenia!

 

Ważne dokumenty

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera