mBank: 100 zł na Allegro i Allegro Smart z mKontem Intensive!
2021-02-03
17 dni do końca

Dużo płacisz kartą lub BLIK-iem? Koniecznie sprawdź promocję przygotowaną przez mBank! Otwierając mKonto Intensive, możesz zyskać darmową subskrypcję Allegro Smart na rok oraz 100 zł na zakupy na Allegro! Przyjrzyj się szczegółom oferty.


Promocja
mBanku w skrócie:

 • przeznaczona dla nowych klientów banku,
 • warunek: założenie mKonta Intensive,
 • nagroda: 3 lata darmowej subskrypcji Empik Premium,
 • ważna do 30 kwietnia 2021 roku.

 

Do kogo skierowana jest promocja?

 Do promocji mBanku mKonto Intensive z Empik Premium możesz przystąpić, jeśli:

 • jesteś nowym klientem banku, tzn. od 1 stycznia 2017 roku nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego oraz/ lub oszczędnościowego w mBanku (rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017),
 • jesteś osobą pełnoletnią.

Odbierz 100 zł na Allegro i Allegro Smart z mKontem Intensive!


Jaka jest nagroda w promocji?

Bank będzie premiował Twoje płatności bezgotówkowe kartą do konta lub BLIK-iem. Niestety, płacić trzeba sporo, ponieważ łączna kwota comiesięcznych wydatków musi wynieść min. 2 000 zł. W zamian możesz jednak otrzymać całkiem niezłą nagrodę – rok darmowej subskrypcji Allegro Smart oraz 100 zł do wydania na Allegro! Czym jest Allegro Smart? Jego posiadacze otrzymują bezpłatną dostawę zamówień ze strony Allegro.pl (powyżej 40 zł), dostęp do ciekawych zniżek oraz darmowy zwrot. Brzmi kusząco? 

 

Jaki produkt trzeba założyć?

By wziąć udział w promocji, jesteś zobowiązany otworzyć jeden z rachunków osobistych oferowanych przez mBank, a mianowicie mKonto Intensive. Jest to produkt, który wyróżnia się na tle pozostałych, zwykłych kont. Przede wszystkim jego posiadacz zyskuje nielimitowane, darmowe wypłaty z bankomatów, 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe w miesiącu, atrakcyjne warunki produktów kredytowych, dostęp do karty kredytowej World Mastercard Intensive oraz karty wielowalutowej Visa Świat Intensive. Dzięki karcie wielowalutowej, możesz korzystać z ponad 180 walut bez prowizji! Poza tym zyskasz dostęp do płatności BLIK, Apple Pay, Google Pay, wsparcie asystenta Concierge oraz priorytetową obsługę na mLinii. Brzmi kusząco? Przyjrzyj się opłatom za ten rachunek.

 

eKonto osobiste mBanku – opłaty za konto

 • 0 zł – opłata za otwarcie rachunku,
 • 0 zł – opłata za prowadzenie konta, jeśli co miesiąc zapewnisz wpływy na konto w kwocie min. 7 000 zł lub ulokujesz na depozytach i inwestycjach w mBanku min. 100 000 zł; w przeciwnym razie opłata za konto wynosi aż 49,50 zł miesięcznie!!!
 • 0 zł – wydanie karty do konta,
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę Visa Intensive oraz Mastercard Intensive,
 • 10 zł – miesięczna opłata za kartę wielowalutową Visa Świat Intensive; za użytkowanie karty zapłacisz 0 zł przez pierwsze pół roku od jej wydania,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów za granicą za pomocą karty Visa Świat Intensive,
 • 2% wartości transakcji – wypłata w euro z bankomatów za granicą za pomocą karty Mastercard Intensive; 3% w przypadku pozostałych walut,
 • 5,99% wartości transakcji – wypłata z bankomatów za granicą za pomocą karty Visa Intensive
 • 0/ 5 zł – przelewy natychmiastowe; pierwsze 3 przelewy w miesiącu są za 0 zł,
 • 0 zł – przelewy internetowe.


Jak zdobyć nagrodę w promocji mBanku?

Warunki promocji mBanku nie są skomplikowane. Sprawdź, jakie kroki należy wykonać, by otrzymać bonus!

 1. Do 30 kwietnia 2021 roku: otwórz mKonto Intensive z kartą debetową korzystając z tego wniosku.
  Wybierz preferowaną kartę do konta i nie zapomnij zaznaczyć zgód marketingowych! Podpisz umowę o konto i kartę: możesz to zrobić np. za pośrednictwem kuriera.

 2. W miesiącu następującym po miesiącu od otwarcia konta: wykonaj transakcje kartą lub BLIK-iem na łączną kwotę min. 1 500 zł.

  W zamian otrzymasz kod na roczny dostęp do Allegro Smart! Możesz go zrealizować na stronie allegro.pl.

 3. Przez 3 kolejne miesiące: płać intensywnie kartą do konta na łączną kwotę min. 1 500 zł miesięcznie.

  W zamian otrzymasz bon o wartości 100 zł na zakupy w serwisie Allegro!

 

Odbierz 100 zł na Allegro oraz darmowy Allegro Smart!


Przykładowo:

Otwórz swoje konto 10 lutego 2021 roku. Do końca marca 2021 roku dokonaj płatności kartą do konta lub BLIK-iem na łączną kwotę min. 1 500 zł. W zamian otrzymasz darmowy Allegro Smart na rok. W kolejnych trzech miesiącach, tzn. kwietniu, maju, czerwcu płać kartą za swoje zakupy na kwotę min. 1 500 zł miesięcznie. Bank nagrodzi Cię bonem w wysokości 100 zł na Allegro.

 

Czy warto skorzystać z promocji eKonta osobistego?


mKonto Intensive to zdecydowanie rachunek dla osób bardziej wymagających. Wraz z kontem możesz zyskać szereg funkcjonalności i udogodnień, które przydadzą się podczas zagranicznych wakacji czy podróży służbowej. By konto było darmowe, trzeba je zasilić kwotą min. 7 000 zł miesięcznie. Również warunki promocji są nie do spełnienia przez wszystkich klientów, bowiem co miesiąc należy wykonywać transakcje na kwotę min. 2 000 zł, a w pierwszym miesiącu zasilić rachunek kwotą min. 7 000 zł. Jeśli jednak wiesz, że dasz radę, skorzystaj z promocji i zgarnij roczny dostęp do Allegro Smart oraz bon 100 zł na Allegro. Powodzenia!

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera