mBank: 250 zł premii z mKontem Intensive!
2021-09-01
13 dni do końca

Dużo płacisz kartą lub BLIK-iem? Koniecznie sprawdź promocję przygotowaną przez mBank! Otwierając mKonto Intensive, możesz zyskać aż 250 zł premii pieniężnej! Przyjrzyj się szczegółom oferty.

 

Do kogo skierowana jest promocja?

 Do promocji mBanku możesz przystąpić, jeśli:

 • jesteś nowym klientem banku, tzn. od 1 stycznia 2017 roku nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego oraz/ lub oszczędnościowego w mBanku (rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017),
 • jesteś osobą pełnoletnią.

Odbierz 250 zł premii pieniężnej z mKontem Intensive!


Jaka jest nagroda w promocji?

Bank będzie premiował Twoje płatności bezgotówkowe kartą do konta, smartfonem lub BLIK-iem oraz wpływy na rachunek. Dobra wiadomość jest taka, że płacić nie trzeba dużo, bo liczy się tutaj liczba transakcji, a nie ich kwota. Za poprawnie wykonane wpływy i transakcje otrzymasz od banku aż 250 zł premii pieniężnej! Brzmi kusząco? Sprawdź, co musisz zrobić, by cieszyć się dodatkowymi środkami.

 

Jaki produkt trzeba założyć?

By wziąć udział w promocji, jesteś zobowiązany otworzyć jeden z rachunków osobistych oferowanych przez mBank, a mianowicie mKonto Intensive. Jest to produkt, który wyróżnia się na tle pozostałych, zwykłych kont. Przede wszystkim jego posiadacz zyskuje nielimitowane, darmowe wypłaty z bankomatów, 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe w miesiącu, atrakcyjne warunki produktów kredytowych, dostęp do karty kredytowej World Mastercard Intensive oraz karty wielowalutowej Visa Świat Intensive. Dzięki karcie wielowalutowej, możesz korzystać z ponad 180 walut bez prowizji! Poza tym zyskasz dostęp do płatności BLIK, Apple Pay, Google Pay, wsparcie asystenta Concierge oraz priorytetową obsługę na mLinii. Brzmi kusząco? Przyjrzyj się opłatom za ten rachunek.

 

mKonto Intensive mBanku – opłaty za konto

 • 0 zł – opłata za otwarcie rachunku,
 • 0 zł – opłata za prowadzenie konta, jeśli co miesiąc zapewnisz wpływy na konto w kwocie min. 7 000 zł lub ulokujesz na depozytach i inwestycjach w mBanku min. 100 000 zł; w przeciwnym razie opłata za konto wynosi aż 49,50 zł miesięcznie!
 • 0 zł – wydanie karty do konta,
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę Visa Intensive oraz Mastercard Intensive,
 • 10 zł – miesięczna opłata za kartę wielowalutową Visa Świat Intensive; za użytkowanie karty zapłacisz 0 zł przez pierwsze pół roku od jej wydania,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów za granicą za pomocą karty Visa Świat Intensive,
 • 2% wartości transakcji – wypłata w euro z bankomatów za granicą za pomocą karty Mastercard Intensive; 3% w przypadku pozostałych walut,
 • 5,99% wartości transakcji – wypłata z bankomatów za granicą za pomocą karty Visa Intensive
 • 0/ 5 zł – przelewy natychmiastowe; pierwsze 3 przelewy w miesiącu są za 0 zł,
 • 0 zł – przelewy internetowe.


Jak zdobyć nagrodę w promocji mBanku?

Warunki promocji mBanku nie są skomplikowane. Sprawdź, jakie kroki należy wykonać, by otrzymać bonus!

 1. Do 31 października 2021 roku: otwórz mKonto Intensive z kartą debetową korzystając z tego wniosku.
  Wybierz preferowaną kartę do konta i nie zapomnij zaznaczyć zgód marketingowych! Podpisz umowę o konto i kartę: możesz to zrobić np. za pośrednictwem kuriera.

  Dodatkowe 50 zł premii na start! Otrzymasz 50 zł premii, jeśli otworzysz konto przez e-dowód. Wystarczy, że posiadasz e-dowód osobisty z warstwą elektroniczną oraz telefon z usługą NFC. 

 2. W ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta: 
  - zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 1 000 zł,

  - w miesiącu otwarcia konta wykonaj również 8 transakcji kartą, smartfonem i/lub BLIK-iem na dowolną kwotę.

  W zamian otrzymasz 50 zł premii.

 3. Przez 3 kolejne miesiące:
  - zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł,
  - wykonaj min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą/ smartfonem/ BLIK-iem.

  W zamian otrzymasz 50 zł za każdy miesiąc spełnienia warunków aktywności!

 

 

Odbierz 250 zł premii za mKonto Intensive!


Przykładowo:

Otwórz swoje konto 10 września 2021 roku. W ciągu 7 dni od otwarcia konta, tj. do 17 września, zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł. Do końca maja wykonaj 8 transakcji bezgotówkowych kartą/ telefonem/ BLIK-iem na dowolną kwotę. Bank nagrodzi Cię za to premią w wysokości 50 zł. W kolejnych trzech miesiącach, tzn. październiku, listopadzie i grudniu płać bezgotówkowo za swoje zakupy, wykonując min. 8 transakcji kartą/ telefonem/ BLIK-iem w każdym z tych miesięcy oraz zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł również w każdym z tych miesięcy. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki aktywności, otrzymasz kolejne 50 zł. Razem możesz więc otrzymać 200 zł premii + dodatkowe 50 zł, jeśli otworzysz konto za pomocą e-dowodu osobistego.

Czy warto skorzystać z promocji mKonta Intensive?


mKonto Intensive to zdecydowanie rachunek dla osób bardziej wymagających. Wraz z kontem możesz zyskać szereg funkcjonalności i udogodnień, które przydadzą się podczas zagranicznych wakacji czy podróży służbowej. By konto było darmowe, trzeba je zasilić kwotą min. 7 000 zł miesięcznie. Również warunki promocji są nie do spełnienia przez wszystkich klientów, bowiem co miesiąc należy wykonywać transakcje na kwotę min. 2 000 zł, a w pierwszym miesiącu zasilić rachunek kwotą min. 7 000 zł. Jeśli jednak wiesz, że dasz radę, skorzystaj z promocji i zgarnij premię w wysokości 250 zł. Powodzenia!

Promocja w skrócie

Czas trwania
do 31 października 2021

Bonus
250 zł premii pieniężnej

Uczestnik
osoba, która od 1 stycznia 2017 r. nie była posiadaczem konta w mBanku

Warunki
otwarcie mKonta Intensive oraz zapewnienie jednorazowego wpływu na konto w kwocie min. 1 000 zł i wykonanie min. 8 płatności bezgotówkowych

Skorzystaj z promocji »

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera