Alior Bank: otwórz konto osobiste i zyskaj 960 zł bonusu!
2021-09-06
Zakończona

Czy nie chciałbyś przygarnąć 300 zł na drobne wydatki? Chyba znam odpowiedź... Teraz możesz zyskać solidną premię w promocji Alior Banku. Zakładając Konto Jakże Osobiste i spełniając warunki aktywności, możesz zyskać właśnie 300 zł premii...WOW! Sprawdź, jakie warunki należy spełnić, by cieszyć się bonusem.

 

Do kogo skierowana jest promocja?

Promocja Alior Banku skierowana jest wyłącznie do nowych klientów. Możesz śmiało z niej skorzystać, jeśli spełniasz poniższe warunki:

 • od min. 24 miesięcy nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, rachunku walutowego lub karty kibica w Alior Banku.

  Uwaga! Jeśli posiadasz jakikolwiek rachunek w banku T-Mobile Usługi Bankowe, nie jesteś wykluczony ze skorzystania z promocji.

Jaka jest nagroda w promocji?

Nagroda w najnowszej promocji Alior Banku jest naprawdę dobra. Możesz zgarnąć aż 300 zł premii, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel. To naprawdę spory bonus, który jest rzadko oferowany przez banki. Warunkiem otrzymania gotówki jest wnioskowanie i otwarcie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową oraz spełnienie kilku prostych warunków aktywności, które zostały szczegółowo opisane w poniższych punktach. 

 

Otwórz Konto Jakże Osobiste i zgarnij 300 zł w gotówce

 

Jaki produkt trzeba założyć?

Jak już wspomniałam, warunkiem przystąpienia do promocji jest złożenie wniosku o Konto Jakże Osobiste Alior Banku. To flagowy produkt banku, który może być całkowicie darmowy. Nic nie zapłacisz za jego otwarcie i prowadzenie, jeśli masz mniej niż 26 lat. W przeciwnym razie, musisz spełnić warunek banku, by nic nie płacić za rachunek. Konto Jakże Osobiste będzie darmowe, jeśli co miesiąc zapewnisz jednorazowy wpływ w kwocie min. 1 500 zł. Dobra wiadomość jest taka, że wpływ może pochodzić z Twojego konta w innym banku. Możesz więc przelać część swojego wynagrodzenia na konto w Alior Banku, by spełnić warunek i cieszyć się brakiem opłat! Poniżej znajdziesz zestawienie najważniejszych opłat za konto.


Alior Bank Konto Jakże Osobiste – opłaty za konto

 • 0 zł – otwarcie konta,
 • 0 zł prowadzenie rachunku bankowego pod warunkiem zapewnienia miesięcznego, jednorazowego wpływu na kwotę min. 1 500 zł; w przeciwnym razie zapłacisz za konto 10 zł miesięcznie,
 • 0 zł opłata za użytkowanie karty do konta pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł miesięcznie; w przeciwnym razie zapłacisz za kartę 5 zł miesięcznie,
 • 0 zł wypłata gotówki z bankomatów Alior Banku,
 • 2,5 zł  wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce,
 • 0 zł przelewy internetowe,
 • 0 zł – dwie pierwsze korzyści do konta w pakiecie; za każdą pozostałą korzyść zapłacisz 3,50 zł miesięcznie.

  Możesz wybrać korzyści odpowiadające Twoim potrzebom. Oto lista dostępnych korzyści:

  1. zwrot 1% płatności mobilnych (maks. 20 zł miesięcznie)
  2. 3% na koncie oszczędnościowym (do 20 000 zł)
  3. płatności kartą bez kosztów przewalutowania
  4. pakiet 5 darmowych przelewów natychmiastowych
  5. darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  6. bezpłatne wypłaty z bankomatów za granicą
  7. pakiet 30 darmowych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku
  8. atrakcyjne warunku limitu na koncie (RRSO 13,04%)
  9. pomoc assistance: samochodowe/ medyczne/ domowe
  10. ubezpieczenie turystyczne pokrywające m.in. koszty leczenia
  11. punkty dla graczy (np. 1380 Riot Points w League od Legends)

Jak zdobyć nagrodę w promocji Alior Banku?

Sprawdź, co należy zrobić, by zdobyć premię 400 zł od Alior Banku!

 1. Do 30 września 2021 roku: złóż wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą. Zrób to, korzystając z wniosku promocyjnego.

 2. W ciągu 30 dni od złożenia wniosku: podpisz umowę o konto i kartę. Możesz to zrobić na kilka sposobów: za pomocą wideorozmowy z doradcą, poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego ze swojego innego konta lub otrzymując dokumenty za pośrednictwem kuriera.

NAGRODA I STOPNIA

Aby otrzymać premię pieniężną w wysokości 180 zł
:

Przez 6 kolejnych miesięcy:

 • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta,
 • min. 1 raz zaloguj się do aplikacji Alior Mobilne.

Nagrodę w wysokości 30 zł otrzymasz w każdym z miesięcy, w którym spełnisz warunki. Łącznie możesz więc otrzymać 180 zł.NAGRODA II STOPNIA

Aby otrzymać premię pieniężną w wysokości 120 zł
:

Przez 6 kolejnych miesięcy:

 • spełnisz warunki Nagrody I stopnia,
 • za pomocą aplikacji Alior Mobile wykonasz płatność w zakładce Bilety i parkingi lub Autostrady (kupisz bilety na komunikację miejską, opłacisz miejsce parkingowe lub przejazd autostradą).

Nagrodę w wysokości 20 zł otrzymasz w każdym z miesięcy, w którym spełnisz warunki. Łącznie możesz więc otrzymać 120 zł.

 

 

Razem możesz więc zyskać bonusy o wartości 300 zł!

Skorzystaj z promocji Alior Banku i odbierz 300 zł premii!

 


Czy warto skorzystać z promocji Alior Banku?

Kto nie zechciałby zgarnąć 300 zł premii? Jeśli potrzebujesz dodatkowych środków, śmiało wnioskuj o Konto Jakże Osobiste. Promocja szczególnie się sprawdzi, jeśli będziesz korzystał z konta na co dzień. Spełniając warunki promocji, unikniesz opłat za konto i będzie ono całkowicie darmowe. Minusem jest zdecydowanie długi okres spełniania warunków, który trwa pół roku. Jeśli jednak jesteś cierpliwy i szukasz dobrego konta, na którym możesz zarobić, śmiało złóż wniosek :)

Promocja w skrócie

Czas trwania
do 30 września 2021

Bonus
do 300 zł premii pieniężnej

Uczestnik
osoba, która od min. 24 miesięcy nie miała konta lub karty kibica w Alior Banku

Warunki
otwarcie Konta Jakże Osobistego, zapewnienie wpływów na konto, wykonanie transakcji bezgotówkowych, logowanie do aplikacji Alior Mobile i dokonanie płatności za jej pomocą

Skorzystaj z promocji »

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera