Santander Bank Polska: odbierz do 530 zł premii!
2019-12-27
Zakończona

Darmowe konto i premia do 530 zł w gotówce? Taką promocję oferuje Santander Bank Polska! Co musisz zrobić? Załóż bezpłatne Konto Jakie Chcę i aktywnie z niego korzystaj. Sprawdź szczegóły i ciesz się dodatkową kasą!


Jeśli szukasz dobrego rachunku bankowego, przyjrzyj się ofercie Santander Banku Polska. Znajdziesz w niej darmowe konto, za którego założenie i użytkowanie możesz zgarnąć do 530 zł premii!

Promocja Santander Banku Polska w skrócie:

 • promocja skierowana do nowych klientów banków,
 • warunkiem jest założenie darmowego rachunku Konto Jakie Chcę,
 • możliwość zdobycia 80 zł w programie poleceń,
 • możliwość otrzymania 150 zł premii za wynagrodzenie,
 • zwrot za rachunku do 300 zł,
 • promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego,
 • promocja trwa do 31 stycznia 2020 roku.

 

Do kogo skierowana jest promocja?

 

Santander Bank Polska udostępnia klientom aż 4 promocje:

 1. 150 zł za konto z wynagrodzeniem V edycja – możesz wziąć w niej udział, jeśli w okresie od 1 listopada 2018 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem żadnego konta złotówkowego w tym banku;

 2. Polecam mój Bank – edycja V – skierowana do osób posiadających już konto osobiste (możesz do niej przystąpić po założeniu konta z bonusem 150 zł za wynagrodzenie);

 3. Zwrot 1% płatności za rachunki – możesz otrzymać cashback, jeśli jesteś właścicielem konta osobistego;

 4. Do 1,5% na koncie oszczędnościowym – otwierając konto osobiste, masz możliwość otwarcia również rachunku oszczędnościowego.

 

Jaki produkt trzeba założyć?


Warunkiem przystąpienia do promocji jest otwarcie rachunku Konto Jakie Chcę. To świetny produkt, do którego sam możesz wybrać preferowane funkcjonalności: darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce lub za granicą, konto i kartę wielowalutową czy konto oszczędnościowe. Bank umożliwia szereg płatności mobilnych: BLIK, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, FitbitPay oraz HCE. Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?


 

Konto Jakie Chcę – opłaty za konto

 

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – prowadzenie rachunku,
 • 0/ 3/ 5 zł – opłata za użytkowanie karty; wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą, by nic za nią nie płacić lub wybierz stałą opłatę i płać 3 zł miesięcznie,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów Santander Banku Polska,
 • 5/ 7 zł – wypłata z bankomatów obcych/ pakiet darmowych wypłat z bankomatów w kraju,
 • 9/ 10 zł – pakiet darmowych wypłat z bankomatów za granicą/ wypłata z bankomatów zagranicznych,
 • 0 zł – przelewy online,
 • 0 zł – przelewy natychmiastowe online.

 

Jak wziąć udział w promocji Santander Banku Polska?

 

 • 150 zł za konto z wynagrodzeniem V edycja
 1. Do 31 stycznia 2020 roku: złóż wniosek oraz podpisz umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą do konta i usługami Santander online
  W bankowości internetowej Santandera: złóż dyspozycję przelewu wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę.
  Wejdź w zakładkę Twoje sprawy → Dane osobowe i pełnomocnistwa
 2. Przez trzy kolejne miesiące: zapewnij przelew wynagrodzenia od pracodawcy/ renty/ emerytury na Konto Jakie Chcę. Wysokość wynagrodzenia musi wynosić min. 1 000 zł.

Za każdy miesiąc spełnienia warunku przelewu wynagrodzenia otrzymasz 50 zł – łącznie możesz więc zdobyć 150 zł. Nagrodę otrzymasz w maju 2020 roku.

 • Polecam mój Bank – edycja V

Program polecający polega na tym, że możesz otrzymać dodatkowe środki zarówno jeśli jesteś osobą polecającą (znajomi, rodzina czy inne osoby skorzystają z Twojego kodu polecającego) lub osobą poleconą (Ty skorzystasz z czyjegoś kodu). Santander Bank Polska oferuje 80 zł bonusu – dla osoby polecającej i poleconej. Jak zdobyć taką gotówkę?

 1. Do 31 stycznia 2020 roku: złóż wniosek oraz podpisz umowę o Konto Jakie Chcę.
  Podczas składania wniosku wpisz kod polecający – możesz go zdobyć np. od osób z Twojego otoczenia.
 2. Wyraź wymagane zgody marketingowe.
 3. Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta: min. 1 raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Banku Polska.
 4. Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta: zapłać kartą do konta lub BLIK-iem na łączną kwotę min. 300 zł.

Premia w wysokości 80 zł znajdzie się na Twoim koncie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś powyższe wymogi banku.

 • Zwrot 1% płatności za rachunki
 1. Dokonaj opłat swoich rachunków z Konta Jakie Chcę. Mogą to być np. faktury za prąd, gaz, internet, telewizję czy telefon.
 2. Dostarcz potwierdzenie zapłaty rachunków do banku. Zrób to w bankowości internetowej (dodając skany lub zdjęcia w zakładce Dopasuj Konto → Zwroty za rachunki) albo osobiście w oddziale banku.
 3. Otrzymasz zwrot w wysokości 1% wartości opłaconych rachunków – maks. 25 zł miesięcznie, co w skali roku daje nawet 300 zł zwrotu!

Bonus otrzymasz do 5. dnia każdego miesiąca.

 • Do 1,5% na koncie oszczędnościowym

Ostatnia oferta promocyjna to konto oszczędnościowe z oprocentowaniem do 1,5% w skali roku. Santander Konto Systematyczne to rachunek, który możesz założyć, będąc właścicielem Konta Jakie Chcę. Ile wynosi oprocentowanie?

 • 1,5% – dla środków do 20 000 zł w ramach usługi Automatycznego oszczędzania; wystarczy włączyć tę usługę w bankowości elektronicznej i ustawić zlecenie stałe z konta osobistego Santander na kwotę min. 20 zł miesięcznie (maks. 500 zł), by zyskać oprocentowanie 1,5% na koncie oszczędnościowym,
 • 0,4% – w pozostałych przypadkach.

Czy warto skorzystać z promocji Santander Banku Polska?


Zdecydowanie: łącznie możesz zgarnąć aż 530 zł premii. Jeśli nie jesteś zainteresowany wszystkimi promocjami, wybierz te, które jesteś w stanie spełnić i zfdobąć dodatkową gotówkę. Powodzenia :)

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera