Santander Bank Polska: odbierz do 300 zł premii!
2021-12-22
12 dni do końca

Darmowe konto i premia pieniężna w wysokości nawet 300 zł? A może dodatkowa gotówka za polecenie konta? Taką promocję oferuje Santander Bank Polska! Co musisz zrobić? Załóż bezpłatne Konto Jakie Chcę i aktywnie z niego korzystaj. Sprawdź szczegóły i ciesz się dodatkową kasą na drobne wydatki!


Jeśli szukasz dobrego rachunku bankowego, przyjrzyj się ofercie Santander Banku Polska. Znajdziesz w niej darmowe konto, za którego założenie i użytkowanie możesz zgarnąć 300 zł premii!

 

Do kogo skierowana jest promocja?


Santander Bank Polska kieruje promocję do swoich nowych klientów. Możesz z niej skorzystać, jeśli: jesteś osobą pełnoletnią, jesteś obywatelem Polski i zamieszkujesz na terenie naszego kraju oraz od min. 1 grudnia 2020 roku nie miałeś w Santander Banku Polska konta oszczędnościowo-rozliczeniowego, ani nie byłeś współwłaścicielem rachunku, a od 1 kwietnia 2019 roku nie brałeś udziału w promocjach organizowanych przez ten bank.

 

Jaki produkt trzeba założyć?


Warunkiem przystąpienia do promocji jest otwarcie rachunku Konto Jakie Chcę. To świetny produkt, do którego sam możesz wybrać preferowane funkcjonalności: darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce lub za granicą, konto i kartę wielowalutową czy konto oszczędnościowe. Bank umożliwia szereg płatności mobilnych: BLIK, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, FitbitPay oraz HCE. Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?


Otwórz Konto Jakie Chcę w promocji!

 

Konto Jakie Chcę – opłaty za konto

 

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0/ 6 zł – prowadzenie rachunku pod warunkiem zasilenia konta kwotą min. 500 zł miesięcznie oraz dokonania min. 1 płatności kartą lub BLIK-iem/ w przeciwnym razie,
 • 0/ 8 zł – opłata za użytkowanie karty pod warunkiem zasilenia konta kwotą min. 500 zł miesięcznie oraz dokonania min. 1 płatności kartą lub BLIK-iem/ w przeciwnym razie,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów Santander Banku Polska,
 • 0 zł – wypłata BLIK-iem,
 • 5/ 7 zł – wypłata z bankomatów obcych/ pakiet darmowych wypłat z bankomatów w kraju,
 • 9/ 10 zł – pakiet darmowych wypłat z bankomatów za granicą/ wypłata z bankomatów zagranicznych,
 • 0 zł – przelewy online,
 • 0 zł – przelewy natychmiastowe online.

 
Konto jest darmowe dla osób poniżej 26 roku życia!

Jak wziąć udział w promocji Santander Banku Polska?

 
Chcesz zyskać 300 zł premii za otwarcie konta Santander Banku Polska? Sprawdź, co musisz zrobić!

 1. Do 31 stycznia 2022 roku: złóż wniosek oraz podpisz umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą do konta i usługami Santander online

  Jeśli chcesz otrzymać dodatkowe 50 zł, otwórz konto z dedykowanego linku polecającego!

  Korzystając z programu poleceń, otrzymasz extra 50 zł premii.

 2. Do 10 lutego 2022 roku: podpisz umowę o konto. Wszelkie dokumenty dostarczy Ci kurier.

  Pamiętaj, by wyrazić zgody marketingowe!


  Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 100 zł. Premia trafi na Twoje konto do 28 lutego 2022 r.


 3. Przez trzy kolejne miesiące następujące po otwarciu konta (np. w lutym, marcu i kwietniu 2022 r.):
  - zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie min. 1 000 zł miesięcznie,
  - wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK-iem na kwotę min. 10 zł w każdym miesiącu,
  - min. 1 raz zaloguj się do aplikacji Santander mobile.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 200 zł premii pieniężnej!

Skorzystaj z promocji Santander Banku Polska!Do 300 zł zwrotu za rachunki


Dodatkowa oferta promocyjna to zwrot części płatności za rachunku. Jeśli swoje comiesięczne płatności będziesz wykonywał z Konta Jakie Chcę, bank nagrodzi Cię zwrotem w wysokości 1% zapłaconej kwoty (maks. 25 zł miesięcznie). Rocznie możesz więc otrzymać zwrot równy 300 zł!

 

Czy warto skorzystać z promocji Santander Banku Polska?


Zdecydowanie: łącznie możesz zgarnąć 300 zł premii pieniężnej, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel oraz 50 zł w gotówce za skorzystanie z programu poleceń. Warunki do spełnienia są proste, podstawą jest trzymanie się harmonogramu promocji i wykonanie wszystkich zadań w wyznaczonych terminach. Powodzenia :)

Promocja w skrócie

Czas trwania
do 31 stycznia 2022

Bonus
300 zł premii za aktywność + 50 zł w programie poleceń

Uczestnik
osoba, która od 1 grudnia 2020 roku nie miała konta w Santander Banku Polska i od 1 kwietnia 2019 roku nie brała udziału w promocjach organizowanych przez ten bank

Warunki
otwarcie Konta Jakie Chcę i spełnienie warunków aktywności: zapewnienie wpływu na konto min. 1 000 zł miesięcznie, wykonanie min. 1 transakcji bezgotówkowej i zalogowanie do aplikacji Santander mobile

Skorzystaj z promocji »
Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla XII edycji programu poleceń w trakcie zakładania konta: 1013953236 Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się przynajmniej raz zalogować do bankowości internetowej Santander lub przynajmniej raz do aplikacji mobilnej banku, jak również wydać kartą debetową min. 300 zł) Pozdrawiam i dziękuję.

- Pio

Franek, bank wyklucza tylko osoby, które przed 1 lipca 2020 r. posiadały konto osobiste - mając konto oszczędnościowe, możesz więc wziąć udział w promocji :) Pamiętaj, by skorzystać ze specjalnego linku promocyjnego, który znajdziesz w tym artykule.

- Adriana

Czy jezeli posiadam w Santander wyłącznie rachunek oszczędnościowy (konto oszczędnościowe) to moge skorzystać z tej promocji?

- Franek

W formularzu jest miejsce na kod polecenia, który pozwoli Wam zdobyć dodatkowe 50 zł

- Gregorius

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera