Santander Bank Polska: odbierz do 300 zł premii!
2021-07-05
ostatni dzień promocji

Darmowe konto i premia pieniężna w wysokości nawet 300 zł? A może dodatkowa gotówka za polecenie konta? Taką promocję oferuje Santander Bank Polska! Co musisz zrobić? Załóż bezpłatne Konto Jakie Chcę i aktywnie z niego korzystaj. Sprawdź szczegóły i ciesz się dodatkową kasą na drobne wydatki!


Jeśli szukasz dobrego rachunku bankowego, przyjrzyj się ofercie Santander Banku Polska. Znajdziesz w niej darmowe konto, za którego założenie i użytkowanie możesz zgarnąć 300 zł premii!

 

Do kogo skierowana jest promocja?


Santander Bank Polska kieruje promocję do swoich nowych klientów. Możesz z niej skorzystać, jeśli: jesteś osobą pełnoletnią, jesteś obywatelem Polski i zamieszkujesz na terenie naszego kraju oraz od min. 1 lipca 2020 roku nie miałeś w Santander Banku Polska konta oszczędnościowo-rozliczeniowego, ani nie byłeś współwłaścicielem rachunku, a od 1 kwietnia 2019 roku nie brałeś udziału w promocjach organizowanych przez ten bank.

 

Jaki produkt trzeba założyć?


Warunkiem przystąpienia do promocji jest otwarcie rachunku Konto Jakie Chcę. To świetny produkt, do którego sam możesz wybrać preferowane funkcjonalności: darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce lub za granicą, konto i kartę wielowalutową czy konto oszczędnościowe. Bank umożliwia szereg płatności mobilnych: BLIK, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, FitbitPay oraz HCE. Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?


Otwórz Konto Jakie Chcę w promocji!

 

Konto Jakie Chcę – opłaty za konto

 

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0/ 6 zł – prowadzenie rachunku pod warunkiem zasilenia konta kwotą min. 500 zł miesięcznie oraz dokonania min. 1 płatności kartą lub BLIK-iem/ w przeciwnym razie,
 • 0/ 8 zł – opłata za użytkowanie karty pod warunkiem zasilenia konta kwotą min. 500 zł miesięcznie oraz dokonania min. 1 płatności kartą lub BLIK-iem/ w przeciwnym razie,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów Santander Banku Polska,
 • 0 zł – wypłata BLIK-iem,
 • 5/ 7 zł – wypłata z bankomatów obcych/ pakiet darmowych wypłat z bankomatów w kraju,
 • 9/ 10 zł – pakiet darmowych wypłat z bankomatów za granicą/ wypłata z bankomatów zagranicznych,
 • 0 zł – przelewy online,
 • 0 zł – przelewy natychmiastowe online.

 
Konto jest darmowe dla osób poniżej 26 roku życia!

Jak wziąć udział w promocji Santander Banku Polska?

 
Chcesz zyskać 300 zł premii za otwarcie konta Santander Banku Polska? Sprawdź, co musisz zrobić!

 1. Do 31 lipca 2021 roku: złóż wniosek oraz podpisz umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą do konta i usługami Santander online

  Jeśli chcesz otrzymać dodatkowe 50 zł, otwórz konto z dedykowanego linku polecającego!

  Korzystając z programu poleceń, otrzymasz extra 50 zł premii.

 2. Do 15 sierpnia 2021 roku: podpisz umowę o konto. Wszelkie dokumenty dostarczy Ci kurier.

 3. Do 31 sierpnia 2021 roku: wyraź zgody marketingowe.

 4. Przez trzy kolejne miesiące następujące po otwarciu konta (w sierpniu, wrześniu i październiku):
  - zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie min. 1 000 zł miesięcznie,
  - wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK-iem na kwotę min. 10 zł w każdym miesiącu,
  - min. 1 raz zaloguj się do aplikacji Santander mobile.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 300 zł premii pieniężnej!

Pierwszą premię w wysokości 100 zł (za spełnienie aktywności w sierpniu) otrzymasz we wrześniu 2021 roku, zaś premię 200 zł otrzymasz w listopadzie 2021 roku (za spełnienie warunków we wrześniu i październiku).

Skorzystaj z promocji Santander Banku Polska!


Dodatkowe 70 zł do sklepu CCC!

Marzysz o nowej parze butów lub torebce? Sprawdź, jak zyskać kod rabatowy o wartości 70 zł na zakupy w sklepach CCC.

 • W okresie od 21 czerwca do 31 lipca 2021 roku złóż wniosek o konto wraz z kartą. Wyraź zgody marketingowe i otwórz rachunek do 15 sierpnia 2021 roku.

Do końca miesiąca następującego po otwarciu konta otrzymasz SMS-em kod rabatowy w wysokości 70 zł. By z niego skorzystać, należy być Klubowiczem CCC i zrobić zakupy w sklepie online za min. 200 zł. Wpisując kod rabatowy, kwota do zapłaty obniży się o 70 zł.

Do 300 zł zwrotu za rachunki


Dodatkowa oferta promocyjna to zwrot części płatności za rachunku. Jeśli swoje comiesięczne płatności będziesz wykonywał z Konta Jakie Chcę, bank nagrodzi Cię zwrotem w wysokości 1% zapłaconej kwoty (maks. 25 zł miesięcznie). Rocznie możesz więc otrzymać zwrot równy 300 zł!

 

Czy warto skorzystać z promocji Santander Banku Polska?


Zdecydowanie: łącznie możesz zgarnąć 300 zł premii pieniężnej, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel oraz 50 zł w gotówce za skorzystanie z programu poleceń. Warunki do spełnienia są proste, podstawą jest trzymanie się harmonogramu promocji i wykonanie wszystkich zadań w wyznaczonych terminach. Powodzenia :)

Promocja w skrócie

Czas trwania
do 1 sierpnia 2021

Bonus
300 zł premii za aktywność + 70 zł rabatu na zakupy w CCC +50 zł w programie poleceń

Uczestnik
osoba, która od 1 czerwca 2020 roku nie miała konta w Santander Banku Polska i od 1 kwietnia 2019 roku nie brała udziału w promocjach organizowanych przez ten bank

Warunki
otwarcie Konta Jakie Chcę i spełnienie warunków aktywności: zapewnienie wpływu na konto min. 1 000 zł miesięcznie, wykonanie min. 1 transakcji bezgotówkowej i zalogowanie do aplikacji Santander mobile

Skorzystaj z promocji »
Franek, bank wyklucza tylko osoby, które przed 1 lipca 2020 r. posiadały konto osobiste - mając konto oszczędnościowe, możesz więc wziąć udział w promocji :) Pamiętaj, by skorzystać ze specjalnego linku promocyjnego, który znajdziesz w tym artykule.

- Adriana

Czy jezeli posiadam w Santander wyłącznie rachunek oszczędnościowy (konto oszczędnościowe) to moge skorzystać z tej promocji?

- Franek

W formularzu jest miejsce na kod polecenia, który pozwoli Wam zdobyć dodatkowe 50 zł

- Gregorius

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera