Credit Agricole: odbierz do 200 zł premii za konto!
2021-02-03
31 dni do końca

Credit Agricole oferuje promocję, w której sam możesz wybrać, które warunki spełnić, by zyskać bonus! Premia pieniężna wynosi maks. 200 zł. Sprawdź szczegóły i wybierz prezent dla siebie!

Konto dla Ciebie Credit Agricole to rachunek dla osób szukających nowoczesnego rachunku z niskimi opłatami, które można zredukować do zera! Bank dodatkowo oferuje ciekawą premię – 200 zł w gotówce za założenie konta! Co musisz zrobić, by zyskać bonus?

Promocja Credit Agricole w skrócie:

 • promocja skierowana do nowych i powracających klientów banków,
 • warunkiem jest założenie rachunku Konto dla Ciebie,
 • możliwość samodzielnego wyboru premii i warunków do spełnienia,
 • możliwość otrzymania 200 zł premii,
 • promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego,
 • promocja trwa do 31 marca 2021 roku.

 

Otwórz konto Credit Agricole w promocji!

 

Do kogo skierowana jest promocja?

Credit Agricole stawia dwa warunki, które trzeba spełnić, by móc przystąpić do promocji. Nigdy wcześniej nie mogłeś brać udziału w promocji tego banku polegającej na przeniesieniu rachunku z innego banku oraz nie miałeś konta w banku Credit Agricole od 1 kwietnia 2018 roku.

 

Jaki produkt trzeba założyć?

Warunkiem udziału w promocji jest otwarcie konta osobistego, a mianowicie Konta dla Ciebie banku Credit Agricole. To nowoczesny rachunek, który umożliwia płatności mobilne BLIK, Google Pay oraz Apple Pay, a także obsługę przez innowacyjną aplikację i bankowość online. Ile kosztuje to konto?

 

Konto dla Ciebie Credit Agricole – opłaty za konto

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – prowadzenie rachunku, jeśli co miesiąc zapewnisz wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub BLIK-iem; w przeciwnym razie zapłacisz 7 zł,
 • 0 zł – opłata za użytkowanie karty, jeśli co miesiąc zapewnisz wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub BLIK-iem; w przeciwnym razie zapłacisz 9 zł,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów Credit Agricole,
 • 0 – wypłata z bankomatów obcych, jeśli w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 1 transakcję kartą lub BLIK-iem oraz zapewniłeś wpływy na konto na kwotę min. 1 000 zł; w przeciwnym razie zapłacisz 5 zł za każdą wypłatę,
 • 7/ 10 zł – pakiet darmowych wypłat z bankomatów za granicą/ wypłata z bankomatów zagranicznych,
 • 0 zł – przelewy online,
 • 7 zł – przelew natychmiastowy online.

 

Jak wziąć udział w promocji Credit Agricole?

Jak zdobyć dodatkowe środki od Credit Agricole? Poniżej znajdziesz instrukcję!

 

 1. Do 31 marca 2021 roku: otwórz konto, korzystając z tego wniosku.

 2. Dodaj swoją kartę do Apple Pay lub Google Pay lub podczas płatności korzystaj z BLIK-a lub karty do konta.

 3. Przez kolejne 12 miesięcy od założenia konta: zapewnij wpływy w wysokości min. 1 000 zł miesięcznie oraz wykonaj min. 3 płatności bezgotówkowe w miesiącu: telefonem, zegarkiem lub kartą.

 4. Premia wynosi 5% płatności mobilnych miesięcznie – maks. 16,67 zł. Przez rok możesz więc łącznie otrzymać 200 zł! By uzyskać maksymalną premię miesięczną, wystarczy dokonać płatności mobilnych na łączną kwotę 333 zł.

Uwaga! Pod uwagę nie będą brane płatności mobilne w kasynach, zakładach bukmacherskich, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych oraz przekazy pieniężne i doładaowania portfeli cyfrowych (np. Revolut).

Miesięczną premię na konto otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zapewniłeś wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonałeś 3 płatności mobilne.

Otwórz promocyjne Konto dla Ciebie

Dodatkowy bonus: 2% na koncie oszczędnościowym!

To nie wszystko, otwierając Konto dla ciebie, możesz również założyć Rachunek Oszczędzam w ofercie na start. Obecnie zyskasz oprocentowanie równe 2% do kwoty 20 000 zł przez 3 miesiące od otwarcia konta!

Promocja skierowana jest do osób, które nie miały wcześniej konta w Credit Agricole.

 

Otwórz promocyjne Konto dla Ciebie

 

Czy warto skorzystać z promocji Credit Agricole?

Oczywiście, kto nie chciałby przygarnąć 200 zł premii? :) W przypadku tej promocji musisz niestety uzbroić się w cierpliwość, ponieważ bonusy zbiera się przez cały rok! 

Co sądzisz o tej promocji? Skorzystasz z niej?

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera