Credit Agricole: odbierz do 200 zł premii za konto!
2020-09-14
ostani dzień promocji

Credit Agricole oferuje promocję, w której sam możesz wybrać preferowaną nagrodę! Każda z nich ma wartość 200 zł lub 150 zł. Sprawdź szczegóły i wybierz prezent dla siebie!

Konto dla Ciebie Credit Agricole to rachunek dla osób szukających nowoczesnego rachunku z niskimi opłatami, które można zredukować do zera! Bank dodatkowo oferuje ciekawą premię – do 200 zł w gotówce za założenie konta! Co musisz zrobić, by zyskać bonus?

Promocja Credit Agricole w skrócie:

 • promocja skierowana do nowych i powracających klientów banków,
 • warunkiem jest założenie rachunku Konto dla Ciebie,
 • możliwość samodzielnego wyboru premii i warunków do spełnienia,
 • możliwość otrzymania 200 zł premii,
 • promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego,
 • promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

 

Otwórz konto Credit Agricole w promocji!

 

Do kogo skierowana jest promocja?

Credit Agricole stawia dwa warunki, które trzeba spełnić, by móc przystąpić do promocji. Nigdy wcześniej nie mogłeś brać udziału w promocji tego banku polegającej na przeniesieniu rachunku z innego banku oraz nie miałeś konta w banku Credit Agricole od 1 kwietnia 2018 roku.

 

Jaki produkt trzeba założyć?

Warunkiem udziału w promocji jest otwarcie konta osobistego, a mianowicie Konta dla Ciebie banku Credit Agricole. To nowoczesny rachunek, który umożliwia płatności mobilne BLIK, Google Pay oraz Apple Pay, a także obsługę przez innowacyjną aplikację i bankowość online. Ile kosztuje to konto?

 

Konto dla Ciebie Credit Agricole – opłaty za konto

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – prowadzenie rachunku, jeśli co miesiąc zapewnisz wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub BLIK-iem; w przeciwnym razie zapłacisz 7 zł,
 • 0 zł – opłata za użytkowanie karty, jeśli co miesiąc zapewnisz wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub BLIK-iem; w przeciwnym razie zapłacisz 9 zł,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów Credit Agricole,
 • 0 – wypłata z bankomatów obcych, jeśli w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 1 transakcję kartą lub BLIK-iem oraz zapewniłeś wpływy na konto na kwotę min. 1 000 zł; w przeciwnym razie zapłacisz 5 zł za każdą wypłatę,
 • 7/ 10 zł – pakiet darmowych wypłat z bankomatów za granicą/ wypłata z bankomatów zagranicznych,
 • 0 zł – przelewy online,
 • 7 zł – przelew natychmiastowy online.

 

Jak wziąć udział w promocji Credit Agricole?

Jak już wspomniałam, do wyboru są trzy premie oraz trzy różne drogi do spełnienia warunków promocji. Od czego zacząć?

Do 30 listopada 2020 roku: złóż wniosek o konto, korzystając z formularza online.

- Jeśli przenosisz konto z innego banku – zaznacz opcję Przenoszę się do Credit Agricole i wpisz swój numer konta bankowego, który chcesz przenieść.
- W rubryce Akcja specjalna zaznacz, z której promocji chcesz skorzystać. Opisałam je poniżej.

 

Otwórz Konto dla Ciebie w promocji!

 

A. PREMIA ZA PRZENIESIENIE KONTA

 

Planujesz zmienić swoje obecne konto? Skorzystaj z tej promocji, a otrzymasz 200 zł za przeniesienie rachunku! Co musisz zrobić?

 1. Do 30 listopada 2020 roku: otwórz konto, korzystając z tego wniosku, i zaznacz opcję Przenoszę się do Credit Agricole. Wpisz swój obecny numer konta i złóż upoważnienie dla banku.

 2. Przez kolejne 3 miesiące od założenia konta: zapewnij wpływy na swoje konto w wysokości min. 3 000 zł. Wówczas otrzymasz premię w wysokości 200 zł! Jeśli wpływy wyniosą min. 1 000 zł, bank nagrodzi Cię premią w wysokości 100 zł.

Uwaga! Pod uwagę nie będą brane wpływy z Twojego innego konta w Credit Agricole lub innym banku. Środki muszą pochodzić z rachunku innych osób.

Premia znajdzie się na Twoim koncie najpóźniej do końca miesiąca, w którym zapewniłeś ostatni wymagany wpływ.B. PREMIA ZA PŁATNOŚCI MOBILNE I KARTĄ

 

Jeśli już złożyłeś promocyjny wniosek o konto, spełnij poniższe warunki promocji.:

 1. Dodaj swoją kartę do Apple Pay lub Google Pay lub podczas płatności korzystaj z BLIK-a.

 2. Przez kolejne 12 miesięcy od założenia konta: zapewnij wpływy w wysokości min. 1 000 zł miesięcznie oraz wykonaj min. 3 płatności mobilne w miesiącu.

 3. Premia wynosi 5% płatności mobilnych miesięcznie – maks. 16,67 zł. Przez rok możesz więc łącznie otrzymać 200 zł! By uzyskać maksymalną premię miesięczną, wystarczy dokonać płatności mobilnych na łączną kwotę 333 zł.

 

Uwaga! Pod uwagę nie będą brane płatności mobilne w kasynach, zakładach bukmacherskich, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych oraz przekazy pieniężne i doładaowania portfeli cyfrowych (np. Revolut).

Miesięczną premię na konto otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zapewniłeś wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonałeś 3 płatności mobilne.

Otwórz promocyjne Konto dla CiebieC. PREMIA ZA CASAVER

 

Kolejną opcją jest skorzystanie z usługi oszczędzania. Tutaj również czas zbierania premii wynosi aż rok. Ale warto poczekać, bo łącznie możesz zgarnąć 200 zł. Co musisz zrobić?

 1. Po otwarciu Konta dla Ciebie: otwórz Rachunek Oszczędzam.

 2. Uruchom usługę CASaver, która polega zaokrąglaniu końcówek płatności i automatyczne odkładanie ich na konto oszczędnościowe. Sam możesz wybrać, do jakiej kwoty Twoje transakcje będą zaokrąglone, np. 1, 2, 5, 10, 15 zł.

  Jeśli np. wybierzesz opcję zaokrąglania końcówek do 10 zł, a za zakupy zapłacisz 16,20, to na Twoje konto oszczędnościowe powędruje 3,80 zł.

 3. Przez kolejne 12 miesięcy: zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz dokonaj transakcji na łączną kwotę min. 200 zł miesięcznie.

Otrzymasz premię w wysokości 50% wartości zaokrąglonych końcówek z płatności za towary i usługi. Możesz zyskać maks. 16,67 zł miesięcznie, co przez rok da Ci właśnie 200 zł.

 


D. PREMIA W PROMOCJI DLA GRACZY

 

Ostatnia możliwość to wzięcie udziału w promocji dla graczy. Co możesz otrzymać?

 1. Po otwarciu Konta dla Ciebie: zyskasz dostęp do G2A PLUS o wartości 50 zł.

 2. Przez kolejne trzy miesiące od otwarcia konta:
  - zapłać kartą do konta min. 5 razy w miesiącu,
  - min. 1 raz w miesiącu zaloguj się do bankowości internetowej CA24 eBank lub aplikacji mobilnej CA24.

  W zamian otrzymasz 100 zł premii na zakupy w Empiku.Dodatkowy bonus: 3% na koncie oszczędnościowym!

To nie wszystko, otwierając Konto dla ciebie, możesz również założyć Rachunek Oszczędzam w ofercie na start. Obecnie zyskasz oprocentowanie równe 3% do kwoty 20 000 zł przez 3 miesiące od otwarcia!

Promocja skierowana jest do osób, które nie miały wcześniej konta w Credit Agricole.

 

Otwórz promocyjne Konto dla Ciebie

 

Czy warto skorzystać z promocji Credit Agricole?

Oczywiście, kto nie chciałby przygarnąć 200 zł premii? :) Najprostszą opcją jest przeniesienie konta z innego banku. W przypadku pozostałych dwóch promocji, trzeba się uzbroić w cierpliwość, ponieważ bonusy zbiera się przez kilka miesięcy!

Co sądzisz o tej promocji? Skorzystasz z niej?

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera