250 zł + 3% na lokacie z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao S.A.
2020-05-21
33 dni do końca

Bank Pekao S.A. nie zwalnia tempa! Oferuje kolejną promocję swojego flagowego produktu! Za założenie Konta Przekorzystnego możesz tym razem otrzymać 250 zł premii oraz oprocentowanie równe 3% na lokacie terminowej! Sprawdź, co warto wiedzieć o tej promocji i jak do niej dołączyć.


Promocja Banku Pekao w skrócie:

 • przeznaczona dla nowych klientów banku,
 • warunek założenia Konta Przekorzystnego,
 • nagroda: 250 zł premii + 3% na lokacie terminowej,
 • obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku.

 

Do kogo skierowana jest promocja?

Z promocji Banku Pekao możesz skorzystać, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 • w okresie od 1 stycznia 2019 do 20 maja 2020 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku płatniczego, konta osobistego lub lokaty terminowej w Banku Pekao,
 • podpiszesz umowę o konto osobiste.

 

Otwórz darmowe Konto Przekorzystne i odbierz bonus 250 zł!


Jaka jest nagroda w promocji?

Jak już wspomniałam, nagrodą w promocji jest premia pieniężna 250 zł oraz atrakcyjne oprocentowanie 3% na lokacie Pekao. Bonus możesz otrzymać, biorąc udział w kilku promocjach:

 • 100 zł – za założenie Konta Przekorzystnego za pomocą selfie, 
 • 100 zł – za polecenie konta w Programie Poleceń (łącznie nawet 1 500 zł!!!),
 • 50 zł – za zapisanie się do programu Mastercard Bezcenne Chwile.

 

Jaki produkt trzeba założyć?

 

Warunkiem przystąpienia do promocji jest założenie konta osobistego. Mowa tu o świetnym rachunku, jakim jest Konto Przekorzystne. Rachunek jest bezwarunkowo darmowy dla osób poniżej 26 roku życia. Jeśli jednak jesteś starszy, nic się nie martw! Konto również może być darmowe, ale pod warunkiem spełnienia warunków banku. Sprawdź, jak wyglądają opłaty za ten rachunek.

 

Otwórz premię za Konto Przekorzystne Banku Pekao S.A.!
 

Konto Przekorzystne Banku Pekao – opłaty za konto

 

 • 0 zł – opłata za otwarcie rachunku,
 • 0/ 6 zł – opłata za prowadzenie konta, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0/ 3 zł – opłata za kartę, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów własnych,
 • 0 zł/ 2%, min. 5 zł – wypłata z bankomatów obcych, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0 zł – przelewy internetowe.

 

Jak zdobyć nagrodę w promocji Banku Pekao?


By zgarnąć bonus, musisz spełnić poniższe czynności, których bank wymaga. Pamiętaj, by trzymać się wyznaczonych terminów, ponieważ są one kluczowe w uzyskaniu nagród!

1. Do 30 czerwca 2020 roku: otwórz Konto Przekorzystne z kartą debetową za pomocą aplikacji PeoPay lub bankowości internetowej oraz podpisz umowę o konto z wykorzystaniem biometrii.
Przygotuj swój dowód osobisty, zrób selfie i... gotowe! :) W ten sposób potwierdzisz swoją tożsamość! Umowa zostanie zawarta w aplikacji PeoPay lub online.

2. Do końca miesiąca następującego po otwarciu konta:

 • zapewnij pojedynczy wpływ na konto w kwocie min. 500 zł,
  wpływ może pochodzić z konta w innym banku lub z konta firmowego Banku Pekao S.A.
 • wykonaj min. 1 transakcję kartą lub aplikację PeoPay,
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.


3. Powtórz tę czynność w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych! 


Za spełnienie powyższych czynności otrzymasz 100 zł premii. Nagroda zostanie wypłacona na Twoje Konto Przekorzystne do 30 listopada 2020 roku.


Otwórz Konto Przekorzystne i zgarnij 250 zł premii!


Chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł premii? Proszę bardzo! Do 30 czerwca 2020 roku zarejestruj swoją kartę do konta w programie Bezcenne Chwile. Możesz to zrobić za pomocą strony internetowej Bezcenne Chwile lub w bankowości elektronicznej Pekao24. Bank nagrodzi Cię punktami o równowartości 50 zł. Sam możesz zadecydować, na jaką nagrodę wymienisz punkty. Punkty Powitalne zostaną przyznane do 14 dni roboczych od dnia rejestracji karty.

 

Dodatkowa premia 100 zł za polecenie konta!

To nie wszystko! Polecaj konto znajomym, rodzinie lub w internecie, by otrzymać kolejną premię – tym razem w wysokości 100 zł za każde skutecznie polecone konto! Co należy zrobić?

 • Będąc posiadaczem Konta Przekorzystnego, zapisz się do Programu Poleceń Banku Pekao S.A.
 • Polecaj konto i odbieraj nagrody. Wystarczy, że przekażesz swój kod polecenia, tzn. numer telefonu, który podałeś podczas rejestracji do Programu Poleceń.
 • Pamiętaj, by wyrazić zgody marketingowe oraz zgodę na kontakt telefoniczny ze strony banku.

  Za każde skuteczne polecenie konta osobistego z kartą debetową lub PeoPay otrzymasz 100 zł premii pieniężnej. Produkt możesz polecić maksymalnie 15 osobom, dzięki czemu możesz zyskać łącznie nawet 1 500 zł!


Nagroda dodatkowa: 3% na Lokacie PeoPay

To nie koniec niespodzianek. W promocji Banku Pekao S.A. możesz zarówno zarabiać, jak i oszczędzać :) Bank oferuje promocyjne oprocentowanie równe 3% w skali roku na Lokacie PeoPay. Możesz założyć depozyt za pomocą apki mobilnej. By skorzystać z promocji, zró to w terminie do 3 dni roboczych po dniu zawarcia umowy o Konto Przekorzystne. W zamian bank nagrodzi Cię oprocentowaniem 3% przez 3 miesiące dla kwoty do 10 000 zł. Kuszące?

 

Czy warto skorzystać z promocji Konta Przekorzystnego?


Tak, tak, tak – promocje Banku Pekao S.A. są naprawdę ciekawe. W obecnej edycji możesz zgarnąć 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego za pomocą selfie, 100 zł za polecenie konta nowemu klientowi oraz 50 zł w programie Bezcenne Chwile. Dodatkowo bank proponuje korzystne oprocentowanie lokaty terminowej. 

Skorzystasz? :)

 

 

Ważne dokumenty

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.