400 zł premii z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao S.A.
2021-01-04
62 dni do końca

Bank Pekao S.A. nie zwalnia tempa! Oferuje kolejną promocję swojego flagowego produktu! Za założenie Konta Przekorzystnego za pomocą selfie możesz tym razem otrzymać nawet 400 zł premii! Sprawdź, co warto wiedzieć o tej promocji i jak do niej dołączyć.


Promocja Banku Pekao w skrócie:

 • przeznaczona dla nowych klientów banku,
 • warunek: założenie Konta Przekorzystnego,
 • nagroda: do 400 zł premii,
 • obowiązuje do 31 marca 2021 roku.

 

Do kogo skierowana jest promocja?

Z promocji Banku Pekao możesz skorzystać, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 • w okresie od 4 stycznia 2019 do 31 grudnia 2020 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku płatniczego, konta osobistego lub lokaty terminowej w Banku Pekao,
 • podpiszesz umowę o konto osobiste.

Otwórz darmowe Konto Przekorzystne i odbierz bonus 400 zł!


Jaka jest nagroda w promocji?

Jak już wspomniałam, nagrodą w promocji jest premia pieniężna, która łącznie może wynieść nawet 400 zł. Premia przyznawana jest w formie cashbacku za płatności kartą debetową, telefonem oraz kartą kredytową, a także za skuteczne polecenia konta.

 

Jaki produkt trzeba założyć?

 

Warunkiem przystąpienia do promocji jest założenie konta osobistego. Mowa tu o świetnym rachunku, jakim jest Konto Przekorzystne. Rachunek jest bezwarunkowo darmowy dla osób poniżej 26 roku życia. Jeśli jednak jesteś starszy, nic się nie martw! Konto również może być darmowe, ale pod warunkiem spełnienia warunków banku. Sprawdź, jak wyglądają opłaty za ten rachunek.

 

Otrzymaj premię za Konto Przekorzystne Banku Pekao S.A.!

 

Konto Przekorzystne Banku Pekao – opłaty za konto

 

 • 0 zł – opłata za otwarcie rachunku,
 • 0/ 6 zł – opłata za prowadzenie konta, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0/ 3 zł – opłata za kartę, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów własnych,
 • 0 zł/ 2%, min. 5 zł – wypłata z bankomatów obcych, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0 zł – przelewy internetowe.

 

Jak zdobyć nagrodę w promocji Banku Pekao?


By zgarnąć bonus, musisz spełnić poniższe czynności, których bank wymaga. Pamiętaj, by trzymać się wyznaczonych terminów, ponieważ są one kluczowe w uzyskaniu nagród!

1. Do 31 marca 2021 roku: otwórz Konto Przekorzystne z kartą debetową za pomocą tego wniosku lub aplikacji PeoPay oraz podpisz umowę o konto z wykorzystaniem biometrii.
Przygotuj swój dowód osobisty, zrób selfie i... gotowe! :) W ten sposób potwierdzisz swoją tożsamość! Umowa zostanie zawarta w aplikacji PeoPay lub online.

2. Przez kolejne 3 miesiące od dnia przystąpienia do promocji:

 • dokonaj min. 1 płatności kartą debetową lub smartfonem (z wyłączeniem płatności BLIK) - najlepiej na łączną kwotę min. 1 000 zł,
 • zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 500 zł


Za spełnienie powyższych czynności bank wypłaci Ci premię w wysokości 10% wartości transakcji bezgotówkowych. Maksymalnie możesz otrzymać 100 zł premii, jeśli dokonasz płatności na łączną kwotę min. 1 000 zł. Nagroda zostanie wypłacona na Twoje Konto Przekorzystne do końca miesiąca następującego po trzech miesiącach spełnienia warunków.


Otwórz Konto Przekorzystne i zgarnij 400 zł premii!

3. Do 30 września 2021 roku: podpisz umowę o dowolną kartę kredytową Mastercard oferowaną przez Bank Pekao S.A.:

 • przez 3 miesiące od zawarcia umowy o kartę płać kartą za swoje zakupy i otrzymaj 10% zwrotu za transakcje online i w sklepach stacjonarnych. Maksymalna kwota zwrotu to 200 zł, co oznacza, że łączna kwota transakcji musi wynieść min. 2 000 zł.

  Za spełnienie powyższego warunku otrzymasz dodatkowe 200 zł premii. Wypłata nastąpi w miesiącu następującym po dokonaniu płatności. Jeśli otworzysz kartę w styczniu, a w okresie od 1 lutego do 30 kwietnia zapłacisz kartą za swoje zakupy, premię otrzymasz do 31 maja 2021 roku.

Otwórz Konto Przekorzystne i zgarnij cashback do 400 zł!

4. Chcesz otrzymać więcej? Weź udział w Programie Polecam Przekorzystnie
Za każde skuteczne polecenie konta, czyli w momencie, gdy osoba polecona otworzy rachunek z Twojego polecenia, otrzymasz 100 zł premii. 

Możesz polecić konto nawet 15 osobom, dzięki czemu możesz zyskać dodatkowe 1 500 zł premii!

 

Czy warto skorzystać z promocji Konta Przekorzystnego?

Tak, tak, tak – promocje Banku Pekao S.A. są naprawdę ciekawe. W obecnej edycji możesz zgarnąć 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego za pomocą selfie i dokonaniu płatności kartą do konta, 200 zł za założenie karty kredytowej i dokonaniu płatności za jej pomocą oraz min. 100 zł w Programie Polecam Przekorzystnie (maks. aż 1 500 zł!). 

Skorzystasz? :)

 

Ważne dokumenty

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera