200 zł premii z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao S.A.
2021-10-01
75 dni do końca

Bank Pekao S.A. nie zwalnia tempa! Oferuje kolejną promocję swojego flagowego produktu! Za założenie Konta Przekorzystnego za pomocą selfie możesz tym razem otrzymać nawet 200 zł premii oraz darmowy Pakiet Komfort, czyli ubezpieczenie od PZU SA.! Sprawdź, co warto wiedzieć o tej promocji i jak do niej dołączyć.

 

Do kogo skierowana jest promocja?

Z promocji Banku Pekao możesz skorzystać, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 • w okresie od 1 stycznia 2019 do 14 lipca 2021 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku płatniczego, konta osobistego lub lokaty terminowej w Banku Pekao,
 • podpiszesz umowę o konto osobiste.

Otwórz darmowe Konto Przekorzystne i odbierz bonus 200 zł!


Jaka jest nagroda w promocji?

Jak już wspomniałam, nagrodą w promocji jest premia pieniężna, która łącznie może wynieść 200 zł. Premia wypłacana jest na konto osobiste. Możesz więc ją spożytkować w dowolny sposób, np. udając się na wymarzone zakupy! To jednak nie wszystko. Oprócz tego możesz zgarnąć aż 7400 punktów w programie Bezcenne Chwile, co możesz wymienić na nagrodę o wartości 100 zł. Nagrodą dodatkową jest pakiet Komfort do rachunku osobistego. Z tego rodzaju ubezpieczenia możesz korzystać za darmo aż przez pół roku. Pakiet Komfort obejmuje darmowe przelewy natychmiastowe, ubezpieczenie rzeczy osobistych oraz ubezpieczenie zakupów przez internet. Możesz wybrać jeden z trzech rodzajów Pakietu Komfort:

 • Pakiet Komfort STANDARD – obejmuje dwa przelewy natychmiastowe w miesiącu, ubezpieczenie rzeczy osobistych oraz ubezpieczenie zakupów przez internet,

 • Pakiet Komfort ZŁOTY – oprócz powyższych benefitów, zyskujesz dodatkowy darmowy przelew natychmiastowy oraz pomoc fachowców w domu (pomoc, dojazd, robocizna, niezbędne części),

 • Pakiet Komfort PLATYNOWY – oprócz powyższych benefitów otrzymasz dodatkowy bezpłatny przelew natychmiastowy oraz ubezpieczenie OC w życiu prywatnym.

  Ochronę ubezpieczeniową zapewnia PZU SA.

Jaki produkt trzeba założyć?

Warunkiem przystąpienia do promocji jest założenie konta osobistego. Mowa tu o świetnym rachunku, jakim jest Konto Przekorzystne. Rachunek jest bezwarunkowo darmowy dla osób poniżej 26 roku życia. Jeśli jednak jesteś starszy, nic się nie martw! Konto również może być darmowe, ale pod warunkiem spełnienia warunków banku. Sprawdź, jak wyglądają opłaty za ten rachunek. 

 

Otrzymaj premię za Konto Przekorzystne Banku Pekao S.A.!

 

Konto Przekorzystne Banku Pekao – opłaty za konto

 • 0 zł – opłata za otwarcie rachunku,
 • 0/ 6 zł – opłata za prowadzenie konta, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0/ 3 zł – opłata za kartę, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów własnych,
 • 0 zł/ 2%, min. 5 zł – wypłata z bankomatów obcych, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0 zł – przelewy internetowe.

 

Jak zdobyć nagrodę w promocji Banku Pekao?


By zgarnąć bonus, musisz spełnić poniższe czynności, których bank wymaga. Pamiętaj, by trzymać się wyznaczonych terminów, ponieważ są one kluczowe w uzyskaniu nagród!

1. Do 31 grudnia 2021 roku: otwórz Konto Przekorzystne z kartą debetową za pomocą tego wniosku lub aplikacji PeoPay oraz podpisz umowę o konto z wykorzystaniem biometrii.
Przygotuj swój dowód osobisty, zrób selfie i... gotowe! :) W ten sposób potwierdzisz swoją tożsamość! Umowa zostanie zawarta w aplikacji PeoPay lub online.

2. Do 31 grudnia 2021 roku: aktywuj wybrany przez siebie pakiet Komfort. Zrobisz to w bankowości internetowej Pekao24 lub w aplikacji PeoPay w zakładce Oferty -> Pakiet Komfort.

Po pół roku korzystania z pakietu, możesz go przedłużyć (wówczas będzie naliczana opłata miesięczna równa 6 zł za Pakiet Komfort STANDARD, 9 zł za Pakiet Komfort ZŁOTY lub 12 zł za Pakiet Komfort PLATYNOWY) lub złożyć wypowiedzenie i zrezygnować z polisy.

3. Przez kolejne 3 miesiące od dnia przystąpienia do promocji:

 • wykonaj min. 1 płatność kartą debetową lub smartfonem (z wyłączeniem płatności BLIK) w każdym z miesięcy (bank zwróci Ci 10% wydatków, maksymalnie 100 zł),
 • zapewnij wpływ na konto na kwotę min. 500 zł,
 • dokonaj weryfikacji tożsamości w oddziale banku.


Za spełnienie powyższych czynności bank wypłaci Ci premię w wysokości 200 zł! Pierwsza nagroda w wysokości 100 zł za aktywność na rachunku zostanie wypłacona zostanie wypłacona na Twoje Konto Przekorzystne do końca miesiąca następującego po trzech miesiącach spełnienia warunków. Druga nagroda w wysokości 100 zł - zwrot transakcji wykonanych kartą - nastąpi do 31 stycznia 2022 r.


Otwórz Konto Przekorzystne i zgarnij 100 zł premii oraz darmowe ubezpieczenie!

 

Czy warto skorzystać z promocji Konta Przekorzystnego?

Tak, tak, tak – promocje Banku Pekao S.A. są naprawdę ciekawe. W obecnej edycji możesz zgarnąć 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego za pomocą selfie, zapewnienie wpływów na konto i dokonanie płatności kartą oraz darmowe ubezpieczenie.

Skorzystasz? :)

Promocja w skrócie

Czas trwania
do 1 stycznia 2022

Bonus
200 zł premii pieniężnej + darmowe ubezpieczenie

Uczestnik
osoba, która nie posiadała rachunku osobistego/ lokaty w Banku Pekao S.A. w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 14 lipca 2021 r.

Warunki
otwarcie Konta Przekorzystnego, wykonanie min. 4 płatności bezgotówkowych i zapewnienie wpływu na konto w kwocie min. 500 zł

Skorzystaj z promocji »

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera