100 zł premii z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao S.A.
2020-10-01
2 dni do końca

Bank Pekao S.A. nie zwalnia tempa! Oferuje kolejną promocję swojego flagowego produktu! Za założenie Konta Przekorzystnego za pomocą selfie możesz tym razem otrzymać 100 zł premii oraz wziąć udział w loterii, w której główną nagrodą jest samochód BMW i3! Sprawdź, co warto wiedzieć o tej promocji i jak do niej dołączyć.


Promocja Banku Pekao w skrócie:

 • przeznaczona dla nowych klientów banku,
 • warunek: założenie Konta Przekorzystnego,
 • nagroda: 100 zł premii,
 • możliwość wzięcia udziału w loterii kartowej, w której główną nagrodą jest elektryczne auto BMW i3,
 • obowiązuje do 31 października 2020 roku.

 

Do kogo skierowana jest promocja?

Z promocji Banku Pekao możesz skorzystać, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 • w okresie od 1 stycznia 2019 do 30 września 2020 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku płatniczego, konta osobistego lub lokaty terminowej w Banku Pekao,
 • podpiszesz umowę o konto osobiste.

Otwórz darmowe Konto Przekorzystne i odbierz bonus 100 zł!


Jaka jest nagroda w promocji?

Jak już wspomniałam, nagrodą w promocji jest premia pieniężna 100 zł oraz możliwość wzięcia udziału w loterii kartowej. Loteria polega na dokonywaniu płatności kartą do konta i zbierania losów. Każda płatność kartą debetową Mastercard/ Maestro/ PeoPay lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay to 2 losy. Główną nagrodą w promocji jest 100% elektryczne BMW i3 o wartości 169 000 zł! Dodatkowo, codziennie do rozdania jest 35 kart podarunkowych Allegro o wartości 50 zł. Można ją wykorzystać podczas dowolnych zakupów w tym serwisie.

 

Jaki produkt trzeba założyć?

 

Warunkiem przystąpienia do promocji jest założenie konta osobistego. Mowa tu o świetnym rachunku, jakim jest Konto Przekorzystne. Rachunek jest bezwarunkowo darmowy dla osób poniżej 26 roku życia. Jeśli jednak jesteś starszy, nic się nie martw! Konto również może być darmowe, ale pod warunkiem spełnienia warunków banku. Sprawdź, jak wyglądają opłaty za ten rachunek.

 

Otrzymaj premię za Konto Przekorzystne Banku Pekao S.A.!
 

Konto Przekorzystne Banku Pekao – opłaty za konto

 

 • 0 zł – opłata za otwarcie rachunku,
 • 0/ 6 zł – opłata za prowadzenie konta, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0/ 3 zł – opłata za kartę, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów własnych,
 • 0 zł/ 2%, min. 5 zł – wypłata z bankomatów obcych, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0 zł – przelewy internetowe.

 

Jak zdobyć nagrodę w promocji Banku Pekao?


By zgarnąć bonus, musisz spełnić poniższe czynności, których bank wymaga. Pamiętaj, by trzymać się wyznaczonych terminów, ponieważ są one kluczowe w uzyskaniu nagród!

1. Do 31 października 2020 roku: otwórz Konto Przekorzystne z kartą debetową za pomocą tego wniosku lub aplikacji PeoPay oraz podpisz umowę o konto z wykorzystaniem biometrii.
Przygotuj swój dowód osobisty, zrób selfie i... gotowe! :) W ten sposób potwierdzisz swoją tożsamość! Umowa zostanie zawarta w aplikacji PeoPay lub online.

2. Przez kolejne 4 miesiące od dnia przystąpienia do promocji:

 • zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 500 zł miesięcznie,
  wpływ może pochodzić z konta w innym banku lub z konta firmowego Banku Pekao S.A.
 • wykonaj min. 1 transakcję kartą lub aplikacją PeoPay w miesiącu,
 • min. 1 raz w miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.


Za spełnienie powyższych czynności otrzymasz 100 zł premii. Nagroda zostanie wypłacona na Twoje Konto Przekorzystne do 31 marca 2021 roku.


Otwórz Konto Przekorzystne i zgarnij 100 zł premii!Chcesz zgarnąć dodatkowe nagrody? Weź udział w loterii organizowanej przez Bank Pekao S.A.! Możesz wziąć w niej udział, jeśli:

 • posiadasz co najmniej jedną kartę płatniczą wydaną przez Bank Pekao S.A.: Mastercard lub Maestro. Może to być karta debetowa, kredytowa lub z odroczonym terminem płatności.
 • masz ukończone 18 lat,
 • mieszkasz w Polsce,
 • jesteś klientem indywidualnym lub biznesowym (prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą) banku.


Co musisz zrobić, by wygrać nagrodę?

 1. Do 31 grudnia 2020 roku: wypełnij formularz rejestracyjny, podając swoje imię, nazwisko, e-mail, datę urodzenia oraz 4 ostatnie cyfry numeru karty płatniczej.
 2. Zbieraj losy w loterii: aktywnie płać kartą Mastercard lub Maestro Banku Pekao S.A. lub za pomocą aplikacji PeoPy

  - otrzymasz 2 losy za każdą płatność kartą debetową MasterCard/Maestro/PeoPay lub aplikacją PeoPay,
  - otrzymasz 4 losy za każdą płatność kartą kredytową/ kartą z odroczonym terminem płatności,
  - otrzymasz 100 losów, jeśli jesteś zarejestrowany lub zarejestrujesz się w programie Bezcenne Chwile,
  - otrzymasz 100 losów, jeśli masz kartę kredytową w banku i w okresie od 2 października 2020 do 1 stycznia 2021 roku weźmiesz pożyczkę gotówkową w banku.

 
Im więcej losów zbierzesz, tym masz większą szansę na zdobycie nagrody głównej ;)

 

Otwórz Konto Przekorzystne i weź udział w loterii!


Czy warto skorzystać z promocji Konta Przekorzystnego?

Tak, tak, tak – promocje Banku Pekao S.A. są naprawdę ciekawe. W obecnej edycji możesz zgarnąć 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego za pomocą selfie oraz spróbować swoich sił w loterii organizowanej przez bank. Nagroda główna jest kusząca: to elektryczne, ekologiczne BMW i3!

Skorzystasz? :)

 

Ważne dokumenty

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera