200 zł + 2% na Koncie Oszczędnościowym z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao S.A.
2020-07-01
58 dni do końca

Bank Pekao S.A. nie zwalnia tempa! Oferuje kolejną promocję swojego flagowego produktu! Za założenie Konta Przekorzystnego za pomocą selfie możesz tym razem otrzymać 200 zł premii oraz oprocentowanie równe 2% na Koncie Oszczędnościowym! Sprawdź, co warto wiedzieć o tej promocji i jak do niej dołączyć.


Promocja Banku Pekao w skrócie:

 • przeznaczona dla nowych klientów banku,
 • warunek: założenie Konta Przekorzystnego,
 • nagroda: 200 zł premii + 3% na lokacie terminowej,
 • obowiązuje do 30 września 2020 roku.

 

Do kogo skierowana jest promocja?

Z promocji Banku Pekao możesz skorzystać, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 • w okresie od 1 stycznia 2019 do 30 czerwca 2020 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku płatniczego, konta osobistego lub lokaty terminowej w Banku Pekao,
 • podpiszesz umowę o konto osobiste.

 

Otwórz darmowe Konto Przekorzystne i odbierz bonus 200 zł!


Jaka jest nagroda w promocji?

Jak już wspomniałam, nagrodą w promocji jest premia pieniężna 200 zł oraz atrakcyjne oprocentowanie 2% na Koncie Oszczędnościowym Pekao. Bonus możesz otrzymać, biorąc udział w kilku promocjach:

 • 100 zł – za założenie Konta Przekorzystnego za pomocą selfie, 
 • 100 zł – za polecenie konta w Programie Poleceń (łącznie nawet 1 500 zł!),
 • 3400 punktów – za zapisanie się do programu Mastercard Bezcenne Chwile. Punkty te możesz wymienić np. na voucher do Allegro o wartości 50 zł.

 

Jaki produkt trzeba założyć?

 

Warunkiem przystąpienia do promocji jest założenie konta osobistego. Mowa tu o świetnym rachunku, jakim jest Konto Przekorzystne. Rachunek jest bezwarunkowo darmowy dla osób poniżej 26 roku życia. Jeśli jednak jesteś starszy, nic się nie martw! Konto również może być darmowe, ale pod warunkiem spełnienia warunków banku. Sprawdź, jak wyglądają opłaty za ten rachunek.

 

Otrzymaj premię za Konto Przekorzystne Banku Pekao S.A.!
 

Konto Przekorzystne Banku Pekao – opłaty za konto

 

 • 0 zł – opłata za otwarcie rachunku,
 • 0/ 6 zł – opłata za prowadzenie konta, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0/ 3 zł – opłata za kartę, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów własnych,
 • 0 zł/ 2%, min. 5 zł – wypłata z bankomatów obcych, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0 zł – przelewy internetowe.

 

Jak zdobyć nagrodę w promocji Banku Pekao?


By zgarnąć bonus, musisz spełnić poniższe czynności, których bank wymaga. Pamiętaj, by trzymać się wyznaczonych terminów, ponieważ są one kluczowe w uzyskaniu nagród!

1. Do 30 września 2020 roku: otwórz Konto Przekorzystne z kartą debetową za pomocą aplikacji PeoPay lub bankowości internetowej oraz podpisz umowę o konto z wykorzystaniem biometrii.
Przygotuj swój dowód osobisty, zrób selfie i... gotowe! :) W ten sposób potwierdzisz swoją tożsamość! Umowa zostanie zawarta w aplikacji PeoPay lub online.

2. Do końca miesiąca następującego po otwarciu konta:

 • zapewnij pojedynczy wpływ na konto w kwocie min. 500 zł,
  wpływ może pochodzić z konta w innym banku lub z konta firmowego Banku Pekao S.A.
 • wykonaj min. 1 transakcję kartą lub aplikację PeoPay,
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.


3. Powtórz tę czynność w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych! 


Za spełnienie powyższych czynności otrzymasz 100 zł premii. Nagroda zostanie wypłacona na Twoje Konto Przekorzystne do 31 grudnia 2020 (jeśli konto założyłeś w lipcu) lub do 31 stycznia 2021 (jeśli konto założyłeś w sierpniu) lub do 28 lutego 2021 (jeśli konto założyłeś we wrześniu).


Otwórz Konto Przekorzystne i zgarnij 200 zł premii!


Chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł? Proszę bardzo! Do 30 września 2020 roku zarejestruj swoją kartę do konta w programie Bezcenne Chwile. Możesz to zrobić za pomocą strony internetowej Bezcenne Chwile lub w bankowości elektronicznej Pekao24. Bank nagrodzi Cię punktami (otrzymasz 3 400 punktów) o równowartości 50 zł. Sam możesz zadecydować, na jaką nagrodę wymienisz punkty. Może to być np. voucher o wartości 50 zł, który możesz wykorzystać w serwisie Allegro.pl. Punkty Powitalne zostaną przyznane do 14 dni roboczych od dnia rejestracji karty.

 

Dodatkowa premia 100 zł za polecenie konta!

To nie wszystko! Polecaj konto znajomym, rodzinie lub w internecie, by otrzymać kolejną premię – tym razem w wysokości 100 zł za każde skutecznie polecone konto! Co należy zrobić?

 • Będąc posiadaczem Konta Przekorzystnego, zapisz się do Programu Poleceń Banku Pekao S.A.
 • Polecaj konto i odbieraj nagrody. Wystarczy, że przekażesz swój kod polecenia, tzn. numer telefonu, który podałeś podczas rejestracji do Programu Poleceń.
 • Pamiętaj, by wyrazić zgody marketingowe oraz zgodę na kontakt telefoniczny ze strony banku.

  Za każde skuteczne polecenie konta osobistego z kartą debetową lub PeoPay otrzymasz 100 zł premii pieniężnej. Produkt możesz polecić maksymalnie 15 osobom, dzięki czemu możesz zyskać łącznie nawet 1 500 zł!


Nagroda dodatkowa: 2% na Koncie Oszczędnościowym

To nie koniec niespodzianek. W promocji Banku Pekao S.A. możesz zarówno zarabiać, jak i oszczędzać :) Bank oferuje promocyjne oprocentowanie równe 2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym. Możesz otworzyć rachunek za pomocą apki mobilnej. By skorzystać z promocji, zrób to maksymalnie do 30 września 2020 roku. W zamian bank nagrodzi Cię oprocentowaniem 2% przez 120 dni od dnia zawarcia umowy dla kwoty do 20 000 zł. Kuszące?

 

Czy warto skorzystać z promocji Konta Przekorzystnego?


Tak, tak, tak – promocje Banku Pekao S.A. są naprawdę ciekawe. W obecnej edycji możesz zgarnąć 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego za pomocą selfie, 100 zł za polecenie konta nowemu klientowi oraz punkty o równowartości 50 zł w programie Bezcenne Chwile. Dodatkowo bank proponuje korzystne oprocentowanie Konta Oszczędnościowego. 

Skorzystasz? :)

 

 

Ważne dokumenty

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera