400 zł do Biedronki od BNP Paribas
2019-12-24
Zakończona
Źródło: strona promocji

 

Wypłata dopiero co była, a Tobie znowu brakuje gotówki? Doskonale znamy to uczucie! Ogromną część naszego wynagrodzenia pochłaniają… zakupy żywieniowe! Dlatego teraz w prezencie od banku BNP Paribas możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Sprawdź, na czym polega ta promocja!


Promocja BNP Paribas w skrócie:

 • przeznaczona dla nowych klientów banku,
 • warunek założenia karty kredytowej,
 • do zdobycia bony w kwocie 400 zł do sklepu Biedronka,
 • ważna do 31 grudnia 2019 r.


Do kogo skierowana jest promocja?


Promocja banku BNP Paribas skierowana jest do osób, których od 1 stycznia 2018 roku nie łączyła z bankiem umowa o kartę. Możesz więc z niej skorzystać zarówno jeśli jesteś nowym jak i obecnym klientem.

Jaka jest nagroda w promocji?


Nagrodą jest elektroniczny e-bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Będzie ważny do 31 grudnia 2020 roku i możesz z niego skorzystać wielokrotnie, robiąc kilka razy zakupy na mniejszą kwotę lub jednorazowo, wydając całe 400 zł.


Jaki produkt trzeba założyć?


Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest założenie karty kredytowej banku BNP Paribas.


BNP Paribas – opłaty za kartę:

 • 0 zł – wydanie karty,
 • 0/ 9 zł – miesięczna opłata za korzystanie z karty głównej; opłata nie będzie pobierana, jeśli wartość dokonanych transakcji kartą wyniesie minimum 1000 zł,
 • 56 dni – okres bezodsetkowy. Spłacając zadłużenie do tego terminu, nie poniesiesz dodatkowych opłat.
 • 4,9%, min. 10 zł – wypłata z bankomatów w Polsce i za granicą.


Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 15,27%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4353,77 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu 353,77 zł (w tym: odsetki 245,77 zł, miesięczna opłata za kartę 9 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 362,78 zł, 12 rata w wysokości 363,19 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13 listopada 2019 r.

 


Jak zdobyć nagrodę w promocji BNP Paribas?


Aby wziąć udział w promocji BNP Paribas musisz pamiętać, by postępować zgodnie z harmonogramem wyznaczonym przez bank! Poniżej wytyczne, których powinieneś się trzymać, chcąc odebrać nagrodę:

 1. Do 31 grudnia 2019 roku: złóż wniosek o kartę, korzystając z promocyjnego wniosku.
 2. Do 30 kwietnia 2020 roku: dokonaj transakcji swoją nową kartę kredytową na łączną kwotę 2 000zł.
 3. Zarejestruj się na stronie mamBONUS i odbierz nagrodę, czyli bon do Biedronki o wartości 400 zł.

W celu zarejestrowania się na stronie mamBONUS konieczny jest identyfikator klienta (numer nadawany przez bank), 8 pierwszych cyfr numeru PESEL oraz zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu programu lojalnościowego mamBONUS. (Identyfikator znajduje się na miesięcznym wyciągu lub może zostać podany przez konsultanta Centrum Telefonicznego Banku).

Otrzymanymi bonami można płacić w każdym sklepie Biedronka.

Czy warto skorzystać z promocji BNP Paribas?

Dzięki nagrodzie, jaką możesz uzyskać w promocji banku BNP Paribas, zaoszczędzisz nieco na codziennych wydatkach na żywność. Któż z nas nie lubi dostawać dodatkowego zastrzyku gotówki? Nie zwlekaj, złóż wniosek o kartę już dziś, aby jak najszybciej móc się cieszyć nagrodą!

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera