Bank Millennium: informacje o banku

Rozpoczął swoją działalność w 1989 roku jako Bank Inicjatyw Gospodarczych. W kolejnych latach miała miejsce fuzja BIG SA i Banku Gdańskiego SA, w wyniku czego powstał BIG Bank Gdański. Ten przekształcił się właśnie w Bank Millennium. Obecnie zatrudnia kilka tysięcy pracowników, którzy obsługują klientów w placówkach na terenie kraju.

Obecnie Bank Millennium posiada kilkadziesiąt placówek znajdujących się na terenie całego kraju. Posiada ofertę dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz małych, średnich i dużych firm. To bank, który dynamicznie się rozwija i wprowadza wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa i wygody klientów. Wśród wdrożonych przez niego nowości wymienić możemy między innymi transakcyjny chatbot Milla, autoryzację mobilną, split payment czyli mechanizm podzielonej płatności dla klientów firmowych oraz nowy kanał transakcyjny SWIFTNet.


Na uwagę zasługuje również fakt, że Bank Millennium poprzez szereg działań sponsorskich aktywnie realizuje programy wspierające rozwój kultury oraz edukację młodzieży.

Jakie produkty oferuje Bank Millennium?

Konta bankowe przejdź do rankingów

Udostępniamy dla ciebie najlepsze konta bankowe.

Zapisz się do newslettera