BNP Paribas - Konto Otwarte na Ciebie

BNP Paribas - Konto Otwarte na Ciebie

konto osobiste

Konto 0 zł
Karta 0/3/6/10 zł
Przelew online 0 zł
Bankomaty 0/5 zł

BNP Paribas to zdecydowany król wśród promocji dla swoich nowych klientów! Co miesiąc można zgarnąć dodatkowe kilkaset złotych, decydując się założenie flagowego konta. Czy warto? Sprawdź wszystko, co warto wiedzieć na temat Konta Otwartego na Ciebie banku BNP Paribas.

Jesteś pełnoletni? Świetnie się składa, bowiem możesz skorzystać z oferty banku BNP Paribas. Oprócz świetnego rachunku, możesz również zyskać ciekawe bonusy lub premię pieniężną. Dziś opiszemy Konto Otwarte na Ciebie, by przybliżyć Ci tę ofertę!

 

Opłaty za Konto Otwarte na Ciebie i kartę do konta

Konto Otwarte na Ciebie sprawdzi się zarówno dla osób młodych, jak i starszych. Młodsi użytkownicy – którzy są w wieku od 18 do 26 lat – mogą jednak liczyć na atrakcyjne warunki korzystania z rachunku, jak np. bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów czy darmowe użytkowanie karty. A jak to wygląda w przypadku osób powyżej 26 roku życia? Prowadzenie konta również jest bezwarunkowo darmowe, zaś opłaty za kartę są uzależnione od aktywności oraz od samej karty.


Jaką kartę do Konta Otwartego na Ciebie możesz wybrać?

 • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard – podstawowa i najtańsza karta do rachunku BNP Paribas. Wystarczy, że w miesiącu wykonasz przynajmniej jedną transakcję kartą na dowolną kwotę, by uniknąć opłat.

 • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard – umożliwia bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz zapewnia ochronę w sieci, co będzie dobrą opcją dla osób, które często korzystają z zakupów internetowych. Wraz z kartą zyskasz bowiem ubezpieczenie Cyber Pomoc, które obejmuje ochronę w przypadku nieotrzymania towaru zamówionego online lub błędu w zamówieniu, utraty danych z dysku, awarii komputera lub tabletu czy włamania na konto.

 • Karta Otwarta na Świat Mastercard – najdroższa opcja, która świetnie się sprawdzi dla osób podróżujących za granicę i wykonujących transakcje walutowe. Oprócz darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, w ofercie są również bezpłatne wypłaty z urządzeń grupy BNP Paribas i Global Alliance na świecie. Bank daje możliwość płatności w ok. 160 walutach – przeliczając je na kurs Mastercard bez żadnych dodatkowych prowizji. Plusem jest również bezpłatne ubezpieczenie Rezygnacja z podróży, dzięki któremu zyskasz zwrot kosztów w przypadku odwołania rezerwacji pobytu w dowolnym miejscu (np. z powodu choroby czy wypadku).

Konto i karta

Opłata za otwarcie rachunku: 0 zł
Opłata za prowadzenie rachunku: 0 zł
Jak uniknąć opłat za konto? Konto jest bezwarunkowo darmowe
Rodzaj karty: Karta Debit Mastercard
Opłata za wydanie karty: 0 zł
Opłata za użytkowanie karty: 0/ 3/ 6/ 10 zł
Jak uniknąć opłaty za kartę?

Możesz wybrać jedną z trzech kart:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj: 0/ 3 zł – brak opłat, jeśli wykonasz min. jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu oraz jeśli nie ukończyłeś 26 lat.
 • Karta Otwarta na eŚwiat: 6 zł 
 • Karta Otwarta na Świat: 10 zł

 

Konto Otwarte na Ciebie – ile kosztuje wypłata gotówki z bankomatów?

Ile kosztuje wypłata gotówki z bankomatów w przypadku Konta Otwartego na Ciebie? Jak już wspomniałam, wszystko zależy od karty, którą posiadasz. Posiadacze karty podstawowej (Karta Otwarta na Dzisiaj) mogą wypłacać za darmo z urządzeń należących do BNP Paribas oraz Planet Cash oraz z pozostałych urządzeń, jeśli nie ukończyli 26 roku życia. Właściciele Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat mogą korzystać z bezpłatnych wypłat w kraju ze wszystkich maszyn.

Bankomaty

Wypłata z bankomatu własnego: 0 zł
Wypłata z bankomatu obcego: 0/ 5 zł – bankomaty Planet Cash/ pozostałe bankomaty
Darmowe wypłaty dla posiadaczy Karty Otwartej na eŚwiat i Świat
Wypłata z bankomatu za granicą: 0/ 5/ 10 zł – bankomaty należące do Grupy BNP Paribas/ posiadacze Karty Otwartej na Świat/ posiadacze Karty Otwartej na eŚwiat
Wpłata we wpłatomacie własnym: 0 zł
Wpłata we wpłatomacie obcym: 0,5%, min. 10 zł
Wpłata gotówki w oddziale: 0/ 5/ 10 zł – pierwsza wpłata w miesiącu/ kolejna wpłata powyżej 5 000 zł/ poniżej 5 000 zł
Wypłata gotówki w oddziale: 0/ 5/ 10 zł – pierwsza wypłata w miesiącu/ kolejna wypłata powyżej 5 000 zł/ poniżej 5 000 zł
Opłata nie jest pobierana w przypadku niedostępności bankomatu przy oddziale banku


Konto Otwarte na Ciebie – ile kosztuje przelew?

Tradycyjne przelewy internetowe kosztują okrągłe 0 zł. Warto więc z nich korzystać, by uniknąć opłat. Za pomocą aplikacji mobilnej lub bankowości online możesz więc śmiało przelewać środki, opłacać rachunki czy dokonywać płatności internetowych. Przelewy w oddziale banku będą bowiem kosztowne.

Przelewy

Przelew internetowy: 0 zł
Przelew natychmiastowy: 5 zł
Przelew wewnętrzny w oddziale: 10 zł
Przelew zewnętrzny w oddziale: 10 zł
Zlecenie stałe: 0 zł
Przelew SEPA: 5 zł
Przelew SWIFT: SHA: 0,35%, min. 60 zł, maks. 200 zł, OUR: 0,2%, min. 30 zł,
maks. 200 zł
Przelew SORBNET: 25/ 15 zł – przelew w kwocie poniżej/ powyżej 1 mln zł
Przelew BLIK: 0 zł


Co warto wiedzieć o Koncie Otwartym na Ciebie BNP Paribas?

Jesteś fanem nowoczesnych rozwiązań i stawiasz na bankowość przez internet? Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas spełni Twoje oczekiwania!

 1. Płatności mobilne – bank udostępnia cały szereg płatności bez użycia karty. W sklepach stacjonarnych oraz w sieci możesz płacić za pomocą BLIK-a, Apple Pay oraz Google Pay, a ponadto możliwe są również płatności smartwatchem przy użyciu Garmin Pay oraz Fitbit Pay.

 2. Możliwość wyboru karty do konta – jak już zapewne zauważyłeś, możesz samodzielnie zadecydować, którą kartę do konta wybrać. Weź pod uwagę czynności, które najczęściej wykonujesz kartą oraz opłaty za ich użytkowanie – opisaliśmy je powyżej.

 3. Atrakcyjne promocje dla nowych klientów – BNP Paribas jest zdecydowanie mistrzem, jeśli chodzi o promocje bankowe konta. Jeśli chcesz otworzyć rachunek, możesz liczyć na solidne premie pieniężne. Sprawdź aktualną promocję Konta Otwartego na Ciebie, w której możesz zyskać 350 zł!

 4. Nowoczesna aplikacja mobilna i bankowość online – aplikacja GOmobile jest przede wszystkim intuicyjna, dzięki czemu bez problemu wykonasz wszelkie czynności bankowe. Możesz się do niej zalogować za pomocą odcisku palca lub Face ID, co jest dużym plusem! Bankowość internetowa GOonline również zasługuje na pochwałę – korzystanie z niej jest proste i czytelne.

 5. Program rabatowy mamBonus – program rabatowy dostępny dla posiadaczy dowolnej karty banku BNP Paribas. Dzięki uczestnictwu w programie, możesz liczyć na ciekawe zniżki u partnerów, które możesz zrealizować w ponad 2500 punktów usługowo-handlowych i sklepach, a także wymieniać zebrane punkty na nagrody.


Jak otworzyć Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas?

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas możesz w szybki i prosty sposób otworzyć, nie wychodząc z domu. Co musisz zrobić?

 1. Wypełnij wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas.
 1. Przygotuj swój dowód osobisty, którego zdjęcie należy dołączyć do wniosku.

 2. Podpisz umowę o konto, korzystając z elektronicznego podpisu kodem SMS.

 3. Umów wizytę kuriera, który dostarczy Ci kartę do konta i niezbędne dokumenty.

  OTWÓRZ KONTO OTWARTE NA CIEBIE BNP PARIBAS >


Jak zamknąć Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas?


Sposobów na zamknięcie konta należącego do BNP Paribas jest kilka. Możesz to zrobić:

 • osobiście, udając się do najbliższej placówki banku.
  Koniecznie weź ze sobą dowód osobisty oraz kartę do konta.

 • listownie – wysyłając odpowiednie pismo na adres banku. Pamiętaj, by w wypowiedzeniu zawrzeć niezbędne dane: imię i nazwisko, adres, PESEL, dane z dowodu osobistego, numer konta oraz podpis. Wyślij je na adres:

  BNP Paribas Bank Polska S.A.
  Kasprzaka 10/16
  01-211 Warszawa

 • telefonicznie, kontaktując się z konsultantem:
  +48 22 134 00 00 lub +48 500 990 500

Zalety i wady Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas

Zalety i wady

+ Konto jest bezwarunkowo darmowe
+ Płatności telefonem: Apple Pay, Google Pay i BLIK
+ 3 karty do konta do wyboru
+ Darmowe ubezpieczenie Cyber Pomoc dla posiadaczy Karty Otwartej na eŚwiat, darmowe ubezpieczenie Rezygnacja z podróży oraz brak prowizji za przewalutowanie dla posiadaczy Karty Otwartej na Świat
- Opłata za kartę uzależniona od rodzaju karty
- Ograniczona liczba darmowych bankomatów w Polsce

Zapisz się do newslettera