Santander - Konto Jakie Chcę

Santander - Konto Jakie Chcę

konto osobiste

Konto 0/6 zł
Karta 0/8 zł
Przelew online 0 zł
Bankomaty 0/5 zł

Wystarczy spełnić dwa bardzo proste warunki, by móc cieszyć się darmowym kontem i kartą. Jaki rachunek mam na myśli? Oczywiście Konto Jakie Chcę Santander Banku Polska! Sprawdź, jak wyglądają poszczególne opłaty, jakie funkcjonalności oferuje konto oraz co należy zrobić, by cieszyć się brakiem opłat.


Jeśli szukasz konta, z którego będziesz aktywnie korzystać, a dodatkowo lubisz nowoczesne rozwiązania, takie jak intuicyjna aplikacja mobilna czy płatności smartfonem, koniecznie zapoznaj się z ofertą Santander Banku Polska. Konto Jakie Chcę może spełnić wszystkie Twoje oczekiwania!

Opłaty za Konto Jakie Chcę i kartę do konta


Santander Bank Polska oferuje inne opłaty dla osób młodszych, jak i troszkę starszych. Jeśli masz mniej niż 26 lat, możesz liczyć na zwolnienie z wielu opłat! Nic nie zapłacisz m.in. za prowadzenie konta, a miesięczne koszty związane z kartą zostaną zredukowane do zera, gdy wykonasz min. 1 płatność bezgotówkową. Brzmi ciekawie? Osoby powyżej 26 roku życia również mogą liczyć na brak opłat. Karta i konto będą darmowe pod warunkiem zapewnienia wpływu na konto w kwocie min. 500 zł oraz wykonanie min. 1 transakcji kartą, BLIK-iem, Apple Pay lub Google Pay. Bank oferuje Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard – możesz wybrać. Karta umożliwia płatności zbliżeniowe, stacjonarne i internetowe, cashback oraz płatności w walutach obcych.

Konto i karta

Opłata za otwarcie rachunku: 0 zł
Opłata za prowadzenie rachunku: 0/ 6 zł
Jak uniknąć opłat za konto? Zapewnij wpływy na konto w kwocie min. 500 zł miesięcznie i wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową w miesiącu.
Konto jest bezwarunkowo darmowe dla osób do 26. roku życia. 
Rodzaj karty: Karta Dopasowana VISA/ Mastercard, Karta Mastercard Mobile debetowa/ Visa-Mobile debetowa
Opłata za wydanie karty: 0 zł
Opłata za użytkowanie karty: 0/ 8 zł
Jak uniknąć opłaty za kartę? Zapewnij wpływy na konto w kwocie min. 500 zł miesięcznie i wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową w miesiącu.
Karta jest bezwarunkowo darmowa dla osób do 26. roku życia.Konto Jakie Chcę – ile kosztuje wypłata gotówki z bankomatów?


Młodsi posiadacze Konta Jakie Chcę (do 26 roku życia) mają gwarantowane darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą (przy zagranicznych wypłatach obowiązywać będzie jedynie prowizja). Pozostali klienci mogą korzystać z bezpłatnych wypłat z urządzeń należących do Santander Banku Polska. Każda wypłata z pozostałych bankomatów krajowych to koszt równy 5 zł.
Możliwy jest jednak zakup miesięcznego pakietu darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce – jego koszt to 7 zł miesięcznie lub korzystanie z darmowych wypłat za pomocą BLIK-a. Warto dodać, że wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku są całkowicie bezpłatne.

Bankomaty

Wypłata z bankomatu własnego: 0 zł
Wypłata z bankomatu obcego:
0 /5 zł – wypłaty dla osób do 26. roku życia/ wypłaty dla klientów powyżej 26. roku życia.

* Możesz wykupić pakiet bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów. Jego koszt to 7 zł miesięcznie.

Wypłata z bankomatu za granicą:
 • 0 zł + 2,8% prowizji – dla klientów do 26. roku życia
 • 5 zł + 2,8% prowizji – wypłata w EUR dla klientów powyżej 26. roku życia
 • 10 zł + 2,8% prowizji – pozostałe wypłaty dla klientów powyżej 26. roku życia
Wypłata BLIK: 0 zł
Wpłata we wpłatomacie własnym: 0 zł
Wpłata gotówki w oddziale: 0 zł 
Wypłata gotówki w oddziale: 0 zł


Konto Jakie Chcę
– ile kosztuje przelew?


Dużo płacisz przez internet? Świetnie się składa, gdyż Konto Jakie Chcę umożliwia darmowe przelewy online – zarówno zwykłe, jak i natychmiastowe. Nic nie zapłacisz również za zlecenie stałe, polecenie zapłaty, przelewy na telefon BLIK czy przelewy SEPA.

 

Przelewy

Przelew internetowy: 0 zł
Przelew natychmiastowy: 0 zł
Przelew wewnętrzny w oddziale: 5/ 10 zł – dla osób poniżej/ powyżej 26. roku życia
Przelew zewnętrzny w oddziale: 5/ 10 zł – dla osób poniżej/ powyżej 26. roku życia
Zlecenie stałe: 0 zł
Polecenie zapłaty: 0 zł
Przelew SEPA: 0 zł
Przelew SWIFT: 0,2%, min. 20 zł
Przelew SORBNET: 35 zł
Przelew BLIK: 0 złCo warto wiedzieć o Koncie Jakie Chcę Santander Banku Polska?


Wciąż nie jesteś pewny, czy Konto Jakie Chcę będzie dla Ciebie odpowiednie? Sprawdź, jakie funkcjonalności posiada ten rachunek.

 1. Bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna – nowoczesne i intuicyjne systemy umożliwiające szybki dostęp do rachunku oraz łatwą obsługę. Dzięki Santander mobile możesz bez problemu płacić w sieci, zlecać przelewy – także na telefon, zakupić bilety na komunikację miejską, zapłacić za parking, otworzyć inny produkt banku czy znaleźć bankomat znajdujący się w okolicy.

 2. Płatności mobilne – Konto Jakie Chcę umożliwia płatność za pomocą BLIK-a, Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay oraz Garmin Pay. Możesz płacić telefonem lub zegarkiem za swoje codzienne zakupy!

 3. Karta wielowalutowa – możliwe jest skorzystanie z oferty walutowej banku, choć nie jest ona dobra – musisz się liczyć z wysokimi kosztami. Zapłacisz zarówno za konto walutowe, jak i kartę, a do tego obowiązywać Cię będzie prowizja.

 4. Programy rabatowe – Visa Oferty dla użytkowników karty Visa oraz program Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart Mastercard. Wystarczy, że zarejestrujesz swoją kartę, by móc korzystać z wielu ciekawych zniżek w sklepach stacjonarnych i online (program Visa Oferty) lub za każdą płatność zbierać punkty, które możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody (Mastercard Bezcenne Chwile).


Jak otworzyć
Konto Jakie Chcę?

Konto Jakie Chcę możesz w prosty i szybki sposób otworzyć bez wychodzenia z domu. Co musisz zrobić?

 1. Wypełnij wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę Santander Banku Polska
 2. Podpisz umowę o konto:
  - za pomocą wideorozmowy – zostaniesz połączony z doradcą banku, któremu będziesz musiał okazać swój dowód osobisty oraz zaakceptować warunki umowy,
  - w wybranym przez Ciebie oddziale banku,
  - za pośrednictwem kuriera, który dostarczy Ci niezbędne dokumenty.

 3. Gotowe!


  OTWÓRZ KONTO JAKIE CHCĘ SANTANDER BANKU POLSKA >

 

Jak zamknąć Konto Jakie Chcę?


Jeśli znudziło Ci się Twoje obecne konto, znalazłeś inne lub po prostu nie chcesz już dłużej być posiadaczem Konta Jakie Chcę, możesz wybrać dogodny sposób na jego zamknięcie:

 • osobiście – odwiedź dowolną placówkę banku – pamiętaj, by zabrać ze sobą dowód osobisty!

 • telefonicznie – dzwoniąc na infolinię banku pod numer całodobowy 1 9999 lub pod numer 61 856 54 62, działający od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00,

 • listownie – wysyłając wypowiedzenie na adres siedziby banku:

  Santander Bank Polska S.A.
  Aleja Jana Pawła II 17
  00-854 Warszawa

 

Konto Jakie Chcę – wady i zalety

 

Zalety i wady

+ Możliwość zarządzania i modyfikowania usługami dodatkowymi
+ Płatności mobilne BLIK, HCE, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay i FitbitPay
+ Możliwość otwarcia konta i karty walutowej
+ Możliwy brak opłat za konto i kartę
+ Automatyczne oszczędzanie z Kontem systematycznym
- Kosztowne operacje wykonywane w oddziale banku

Zapisz się do newslettera