Credit Agricole - Konto dla Ciebie

Credit Agricole - Konto dla Ciebie

konto osobiste

Sprawdź promocję: odbierz 555 zł premii! >
Konto 0/7 zł
Karta 0/9 zł
Przelew online 0 zł
Bankomaty 0/6 zł
Sprawdź promocję: odbierz 555 zł premii! >

Czy Konto dla Ciebie Credit Agricole będzie dla Ciebie odpowiednie? Przekonaj się sam, sprawdzając wszelkie opłaty związane z jego otwarciem i użytkowaniem oraz funkcjonalności, z których mógłbyś skorzystać, będąc jego właścicielem.


Konto dla Ciebie, które możesz znaleźć w ofercie banku Credit Agricole, to nowoczesny produkt, który możesz otworzyć bez wychodzenia z domu. Jego właścicielem może stać się każdy, kto ukończył 18 lat. Czy prowadzenie rachunku wiąże się z opłatami? Jakie ciekawe propozycje przygotował bank? Poniżej znajdziesz wszelkie informacje na temat Konta dla Ciebie!


Opłaty za Konto dla Ciebie i kartę do konta


Otwarcie Konta dla Ciebie nic nie kosztuje, zaś miesięczna opłata za jego prowadzenie wynosi 7 zł. Możesz jej jednak uniknąć w prosty sposób – wystarczy, że wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową kartą, Apple Pay, Google Pay lub BLIK-iem w miesiącu oraz zapewnisz wpływy na konto w kwocie min. 1 000 zł miesięcznie (może być to np. wypłata od pracodawcy). Wówczas konto oraz karta do konta będą darmowe!

Do konta możesz wybrać jedną z kart – Visa Debit Wielowalutową lub Mastercard Debit Standard Wielowalutową. Umożliwiają one płatności online i stacjonarne, zbliżeniowe, transakcje wielowalutowe oraz cashback. Dodatkowo, możesz samodzielnie wybrać wizerunek karty z katalogu (ale będzie Cię to kosztować 15 zł).

Konto i karta

Opłata za otwarcie rachunku: 0 zł
Opłata za prowadzenie rachunku: 0/ 7 zł
Jak uniknąć opłat za konto? Zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonaj min. 1 transakcję kartą do konta lub
BLIK-iem w miesiącu
Rodzaj karty: Mastercard Debit Standard Wielowalutowa/ Visa Debit Wielowalutowa
Opłata za wydanie karty: 0 zł
Opłata za użytkowanie karty: 0/ 9 zł
Jak uniknąć opłaty za kartę? Zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonaj min. 1 transakcję kartą do konta lub
BLIK-iem w miesiącuKonto dla Ciebie – ile kosztuje wypłata gotówki z bankomatów?


Za wypłaty środków z bankomatów należących do Credit Agricole i znajdujących się w placówkach banku, nic nie zapłacisz. Wypłaty z pozostałych urządzeń w Polsce również będą darmowe, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. jedną transakcję bezgotówkową oraz zapewnisz wpływ w wysokości min. 1 000 zł (warunek bezpłatnego konta i karty). W przeciwnym razie pojedyncza wypłata będzie Cię kosztować aż 6 zł. Możesz się jednak zdecydować na zakup abonamentu, dzięki któremu zyskasz bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie – jego koszt to 7 zł miesięcznie.

Bankomaty

Wypłata z bankomatu własnego: 0 zł
Wypłata z bankomatu obcego: 0/ 6 zł – jeśli w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 1 transakcję kartą do konta lub BLIK-iem oraz zapewniłeś wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł/ w pozostałych przypadkach

* Możesz wykupić abonament za 7 zł miesięcznie, by móc bez limitu korzystać z bankomatów w kraju i za granicą bez prowizji za wypłatę.
Wypłata z bankomatu za granicą:
 • 0/ 6 zł  – wypłata EUR w strefie EOG, jeśli w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 1 transakcję kartą do konta lub BLIK-iem oraz zapewniłeś wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł/ w pozostałych przypadkach
 • 12 zł + 4% przewalutowanie – pozostałe wypłaty zagraniczne
* Możesz wykupić abonament za 7 zł miesięcznie, by móc bez limitu korzystać z bankomatów w kraju i za granicą bez prowizji za wypłatę.
Wypłata BLIK 0 zł
Wpłata gotówki w oddziale: 0 zł
Wypłata gotówki w oddziale: 0 zł – jeśli zamierzasz wypłacić więcej niż 20 000 zł, powiadom wcześniej o tym bank. W przeciwnym razie zapłacisz 0,5%, min. 150 zł za wypłatę środków powyżej tej kwoty.


Konto dla Ciebie
– ile kosztuje przelew?


Tradycyjne przelewy internetowe są bezpłatne. Posiadacze Konta dla Ciebie mogą za 9 zł miesięcznie wykupić abonament na nielimitowaną liczbę przelewów natychmiastowych – pojedynczy przelew kosztuje 5 zł, więc jest to dobra opcja. Przelewy na telefon BLIK, przelewy SEPA, zlecenia stałe i polecenia zapłaty również są darmowe.
 

Przelewy

Przelew internetowy: 0 zł
Przelew natychmiastowy: 5 zł 

* Możesz wykupić abonament za 9 zł miesięcznie, by korzystać z nielimitowanej liczby darmowych przelewów natychmiastowych.
Przelew wewnętrzny w oddziale: 12 zł
Przelew zewnętrzny w oddziale: 12 zł
Zlecenie stałe: 0 zł
Przelew SEPA: 0 zł
Przelew SWIFT: 0,25%, min. 40 zł
Przelew SORBNET: 30 zł
Przelew BLIK: 0 zł 

 

Co warto wiedzieć o Koncie dla Ciebie Credit Agricole?


Czego można się spodziewać po Koncie dla Ciebie Credit Agricole? Oto lista najważniejszych funkcjonalności!

 1. Bankowość internetowa CA24 eBank i aplikacja mobilna CA24 – nowoczesne narzędzia do bankowości online. Za ich pomocą możesz wykonać wszelkie niezbędne operacje na koncie – przelewy, zlecenia stałe, podgląd historii wydatków czy wnioskowanie o produkty dodatkowe.

 2. Płatności mobilne – posiadacze Konta Dla Ciebie mogą korzystać z szybkich płatności BLIK, płatności Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay.

 3. Konto oszczędnościowe – jeśli chcesz skorzystać z produktu oszczędnościowego, możesz się zdecydować na ofertę promocyjną Rachunku Oszczędzam w ofercie Na start. Wówczas zyskasz oprocentowanie 1,5% na okres 3 miesięcy dla kwoty do 20 000 zł.

 4. CAsaver – kolejna propozycja dla osób, które chcą oszczędzać. CAsaver to usługa autooszczędzania polegająca na zaokrąglaniu każdej płatności kartą do pełnej kwoty. Możesz samodzielnie wybrać, w jaki sposób płatności mają zostać zaokrąglone, by kwota ta trafiła na konto oszczędnościowe. Przykładowo, płacisz w sklepie za zakupy kwotę 17,55 zł. Możesz wybrać, czy kwota ma się zaokrąglić do 18 zł – wówczas na Twój rachunek oszczędnościowy trafi 0,45 zł, czy może na przykład do 20 zł, by zaoszczędzić na koncie 2,45 zł.

 5. Karta wielowalutowa – karta debetowa oferowana do Konta dla Ciebie jest wyposażona w funkcję wielowalutową, dzięki czemu sprawdzi się podczas zagranicznych wyjazdów i płatności. Jeśli zamierzasz płacić nią w innej walucie, będziesz zobowiązany prowadzić konto w walucie obcej: euro, dolarach lub funtach. Miesięczna opłata za rachunek wynosi 2 zł, więc nie jest to zbyt atrakcyjna opcja.

 6. Limit w koncie – jako nowy klient banku i posiadacz Konta dla Ciebie, możesz liczyć na dostęp do linii kredytowej w kwocie do 50 000 zł. Bank oferuje 14-dniowy okres bezodsetkowy, dzięki czemu możesz szybko pożyczyć środki, a oddając je w okresie bezodsetkowym – unikniesz opłat.

 7. Assistance Pomoc dla Ciebie – ubezpieczenie oferowane przez bank zapewnia pomoc w przypadku kradzieży, awarii lub nagłej choroby, a pakiet rozszerzony obejmuje również pomoc w przypadku awarii sprzętu czy pojazdu. Przez pierwsze pół roku od założenia Konta dla Ciebie, polisa będzie bezpłatna.

 8. Klub Rabatowy Credit Agricole – płacąc stacjonarnie i online kartą banku Credit Agricole, możesz korzystać z wielu atrakcyjnych zniżek w ok. 10 000 miejscach w całej Polsce. Rabaty sięgają nawet 50%!


Jak otworzyć
Konto dla Ciebie?


W jaki sposób najszybciej otworzysz Konto dla Ciebie? Przez internet!

 1. Wypełnij wniosek o otwarcie Konta dla Ciebie Credit Agricole
 2. Umów wizytę kuriera, który dostarczy Ci niezbędne dokumenty oraz umowę o konto
 3. Podpisz dokumenty dostarczone przez kuriera

Kolejną opcją jest skorzystanie z aplikacji mobilnej CA24 Otwórz konto, gdzie możesz otworzyć rachunek i potwierdzić swoje dane z wykorzystaniem biometrii – zdjęciem swojej twarzy oraz zdjęciem dowodu osobistego. Umowa zostanie podpisana kodem, który otrzymasz SMS-em na swój numer telefonu.

OTWÓRZ KONTO DLA CIEBIE CREDIT AGRICOLE >


Jak zamknąć Konto dla Ciebie?


Jeśli nie chcesz już korzystać z tego rachunku, sprawdź, jak zamknąć Konto dla Ciebie Credit Agricole. W jaki sposób możesz to zrobić?

 • Osobiście – udając się do wybranej placówki Credit Agricole. Zabierz ze sobą dowód osobisty.

 • Listownie – wysyłając wypowiedzenie na adres siedziby banku:

  Credit Agricole Bank Polska S.A.
  Departament Rozwoju Jakości Obsługi Klienta
  Legnicka 48 bud. C-D
  54-202 Wrocław


Konto dla Ciebie – wady i zalety

Zalety i wady

+ Płatności mobilne BLIK, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay
+ Premia za przeniesienie konta do Credit Agricole
+ Programy rabatowe
+ 1,5% na koncie oszczędnościowym + usługa CAsaver
+ Karta wielowalutowa Mastercard lub Visa
- Konto i karta są darmowe dopiero po spełnieniu warunków

Zapisz się do newslettera